Nergal znów jest zakochany? Wszystko wskazuje na to, że jeden z najpopularniejszym muzyków poza granicami Polski, odnalazł nową miłość. Przypomnijmy, że najbardziej medialnym związkiem lidera grupy Behemoth był ten z Dodą, który zakończył się 10 lat temu. Para nie tylko była jedną z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych w polskim show-biznesie, ale również na oczach całego kraju wspólnie walczyła z białaczką Darskiego. Dzięki intensywnym działaniom Dody, która była wtedy narzeczoną muzyka, znaleziono dawcę i dokonano przeszczepu. Wydawało się, że po udanej operacji para będzie żyła długo i szczęśliwie - niestety niedługo później wokalista Behemoth postanowił rozstać się z Dodą.

Nergal ma nową dziewczynę. Kim jest Kinga Damaziak?

Od tamtej pory Adam "Nergal" Darski niechętnie opowiada o swoich miłosnych podbojach w mediach i raczej nie pokazuje nowych partnerek fanom. Uwadze fanów nie umknął jednak fakt, że teraz jego serce prawdopodobnie znów jest zajęte. Jak udało nam się dowiedzieć, nowa dziewczyna Nergala to Kinga Damaziak, która na Instagramie przedstawia się jako agentka nieruchomości i założycielka grupy performerek. 

Wytatuowana blondynka jest założycielką grupy tancerek The Psycho Dolls, które specjalizują się w występach tzw. "fire show". Do grupy należą także akrobatki, tańczące z szarfami, czy kołami.

Zdjęcia nowej dziewczyny Nergala obejrzycie w galerii.