"New Amsterdam" bije rekordy popularności. Amerykański serial medyczny, którego dwa pierwsze sezony znalazły się w tym roku w ofercie polskiego Netflixa, porównywany jest przez widzów do największych klasyków gatunku, takich jak "Ostry dyżur" i "Chirurdzy". W USA, gdzie serial emitowany jest od 2018 roku na antenie stacji NBC, na początku marca swoją premierę miała trzecia seria produkcji. Dla fanów "New Amsterdam" mamy dwie wiadomości związane ze zmianami w obsadzie serialu, dobrą i złą.

Doktor Vijay Kapoor znika z "New Amsterdam"

Przykra informacja jest taka, że w trzecim sezonie "New Amsterdam" zabraknie doktora Vijaya Kapoora. Wcielający się w postać cenionego neurologa aktor niestety zmuszony był zrezygnować z dalszego udziału w produkcji z powodu poważnej choroby swojej żony. Anupam Kher ujawnił, że zrezygnował z pracy na planie serialu, aby w pełni skupić się na opiece nad swoją ukochaną, popularną bollywoodzką aktorką Kirron Kher, u której zdiagnozowano raka krwi.

Frances Turner dołącza do obsady "New Amsterdam"

W tym tygodniu amerykańskie media obiegła także informacja o zupełnie nowej bohaterce, która ma się wkrótce pojawić w trzecim sezonie "New Amsterdam". Jak donosi serwis deadline.com, do obsady serialu dołącza Frances Turner. Aktorka, znana m.in. z seriali "Człowiek z Wysokiego Zamku", "The Gifted: Naznaczeni" oraz filmu "After. Ocal mnie", wcieli się w doktor Lyn Malvo, czyli nową szefową oddziału położniczo-ginekologicznego. Wiemy już, jej postać ma nawiązać "skomplikowaną" przyjaźń z doktorem Floydem Reynoldsem (w tej roli Jocko Sims).

"New Amsterdam" - kiedy 3. sezon w Polsce?

Od kiedy polscy widzowie będą mogli legalnie śledzić dalsze losy lekarzy najstarszego publicznego szpitala w Nowym Jorku? Wszystko wskazuje na to, że będą musieli się uzbroić w cierpliwość. Netflix na razie nie podał bowiem informacji o dacie premiery trzeciego sezonu "New Amsterdam" w serwisie. Najprawdopodobniej najnowsza seria trafi do oferty Netflixa dopiero po zakończenia emisji wszystkich odcinków trzeciego sezonu na antenie NBC, czyli po 4. maja 2021.

CZYTAJ TEŻ: Ten serial to kolejny murowany hit Netflixa. Twórcy zdradzają kulisy produkcji