„Niania w wielkim mieście” to nieustająco jedne z najpopularniejszych obecnie polskich seriali. Nic dziwnego, że jego fani chcą jak najszybciej wiedzieć, co zdarzy się w jego kolejnych odcinkach. My już wiemy! Mamy też zwiastun ósmego odcinka serialu! Co zatem będziecie mogli obejrzeć już dzisiaj?

ZOBACZ: THE BRAIN. GENIALNY UMYSŁ Czy da się zapamiętać ilość wody w kieliszkach jedynie po ich dźwiękach? [WIDEO]

Jacek obiecuje Danie (Magdalena Lamparska), że gdy Monika wyzdrowieje, powie jej o ich związku. Zdenerwowana dziewczyna nie wierzy w szczerość Jacka. Czy Jacek wyjedzie z Moniką nad morze, a może zostanie z Daną w Warszawie? O tym przekonamy się już dziś w ósmym odcinku „Niani w wielkim mieście”.

Monika (Kamilla Baar - Kochańska) opowiada Kubie (Stefan Pawłowski) jak bardzo jest szczęśliwa, dzięki troskliwej opiece Jacka (Przemysław Sadowski). Chłopak jest rozczarowany jej wyznaniem. Monika, przeglądając w mieszkaniu firmowe dokumenty, dostaje ataku duszności - jej zdjęcie z noworodkiem ukryte między teczkami wywołuje silny stres. Lekarz kieruje Monikę do sanatorium nad morzem.

W agencji niań Lilka (Dagmara Bąk) daje odczuć Kubie, że nie jest niezastąpiony. Chce też zmienić profil firmy. Podstępnie zdobywa zgodę Moniki na realizację swoich planów. Przekazuje jej egzemplarz protokołu z popełnionego przez nią przestępstwa. Monika wycieńczona chorobą i zachowaniem Lilki, proponuje Jackowi wspólny wyjazd do sanatorium. Jacek na randce z Daną informuje ją o wyjeździe z Moniką. Obiecuje jej, że gdy Monika wyzdrowieje, powie jej o ich związku. Zdenerwowana Dana nie wierzy w szczerość Jacka...

POLECAMY: DODA straciła rolę w serialu „Daleko od noszy”?! [WIDEO]

Czy to koniec ich skomplikowanego związku? Przekonamy się niebawem! Ósmy odcinek "Niani w wielkim mieście" już dziś, we wtorek, 25 kwietnia o godzinie 21:35 w Polsacie. Będzie oglądać kolejne perypetie Dany, Moniki, Kuby i Jacka?