W kolejnym odcinku serialu podopiecznym Dany jest trzynastoletni Kamil. Chłopiec czuje się nie akceptowany przez rodziców. Zbuntowany nastolatek to dla Dany prawdziwe wyzwanie. Co jeszcze wydarzy się w siódmym odcinku "Niani w wielkim mieście"? Przekonamy się już dziś wieczorem w Polsacie. Gościnnie w serialu wystąpią Joanna Orleańska i Waldemar Błaszczyk. Mamy zwiastun tego odcinka!

ZOBACZ: BRAD PITT rozwód z Angeliną Jolie go wykańcza. Co się dzieje?

Kolejne zlecenie Dana (Magdalena Lamparska) otrzymuje dzięki poleceniu Mariusza (Mateusz Rzeźniczak). Jej podopiecznym jest tym razem trzynastoletni Kamil (Filip Szczepkowski), który ma poważne problemy emocjonalne. Chłopiec nie potrafi dorównać zmarłemu bratu, który był wszechstronnie utalentowany i dlatego czuje się nie akceptowany przez rodziców. Dana odkrywa problem tkwiący od lat w tej rodzinie i zwraca się o pomoc do Jacka (Przemysław Sadowski). Psychologiczne wyczucie obojga ratuje życie chłopca i niesie pomoc jego rodzicom.

Tymczasem Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) próbuje namówić Danę, by mógł się u niej zatrzymać. Jacek stara się dobrze opiekować Moniką (Kamilla Baar - Kochańska). Sytuacja, w jakiej znalazł się Jacek, jest dla niego coraz bardziej niekomfortowa. Tęskni za Daną i jest zazdrosny o Mariusza, którego zastał w jej mieszkaniu. W agencji niań dochodzi do ostrej wymiany zdań między Jackiem a Kubą (Stefan Pawłowski). Chłopak zarzuca Jackowi nieuczciwe postępowanie. Co z tego wyniknie…?

POLECAMY TEŻ: ZYGMUNT CHAJZER zostanie jurorem jednego z nowych programów!

Siódmy odcinek "Niani w wielkim mieście" już dziś, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Obejrzycie go specjalnie dla gościnnych występów Joanny Orleańskiej i Waldemara Błaszczyka?