Piąty odcinek serialu „Niania w wielkim mieście” telewizja Polsat wyemituje już dziś wieczorem. Jesteście ciekawi, co się w nim wydarzy? My już wiemy! Zobaczcie poniżej, jakich emocji możecie się spodziewać po dzisiejszej odsłonie produkcji!

ZOBACZ: THE BRAIN. GENIALNY UMYSŁ Czy można zapamiętać ułożenie 60 produktów spożywczych? [WIDEO]

Monika trafi do szpitala! Okazuje się, że zgłosiła Jacka jako swojego partnera, któremu lekarze mają udzielać informacji. Lekarze stwierdzają, że jej schorzenie wiąże się zapewne z niedawnym silnym przeżyciem, a mianowicie stratą męża. By nie dopuścić do powikłań absolutnym zaleceniem lekarskim jest spokój i brak stresu. Jacek nadal nie może więc powiedzieć Monice prawdy o Danie (Magdalena Lamparska). Mama Dany (Dorota Chotecka) wyjeżdża. Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) odwozi ją na dworzec. Wykorzystuje okazję, żeby przypodobać się swojej niedoszłej teściowej i za jej pośrednictwem dotrzeć do serca Dany. Ale Dana nie wyobraża sobie przyszłości z nim, bo… inny mężczyzna stał się dla niej ważny.

Agencją niań wstrząsa w tym czasie informacja o zawale Moniki. Sytuację wykorzystuje Lilka (Dagmara Bąk), która samozwańczo przejmuje obowiązki szefowej. Celina (Katarzyna Cynke) i Anka (Marta Chyczewska) nie mogą nic zrobić – nie chcą stresować Moniki. Kuba (Stefan Pawłowski) odwiedza Monikę w szpitalu i spotyka u niej Jacka. Kuba, który podkochuje się w Monice, coraz trudniej radzi sobie z tym, że Monika oczekuje opieki od Jacka, a nie od niego. Między panami wzrasta napięcie…

CIACHO GALA.PL: STEFAN PAWŁOWSKI "Od sióstr uczyłem się nawet przewijania!"

Jak ta eskapada wydarzeń skończy się tym razem? Sprawdźcie koniecznie! I obejrzyjcie trailer odcinka poniżej.

Piąty odcinek "Niani w wielkim mieście" już dziś wieczorem, o godzinie 21:35. Oczywiście w Polsacie.