Nick Jonas i Priyanka Chopra są już po ślubie! Jak donosi magazyn "People", 26-letni wokalista i starsza od niego o 10 lat aktorka, pobrali się w sobotę, czyli zaledwie cztery miesiące po swoich zaręczynach. Uroczystość miała miejsce w ojczyźnie panny młodej, Indiach. Priyanka chyba trochę pozazdrościła królewskiej ceremonii swojej koleżance, Meghan Markle, bowiem zaślubiny i wesele odbyły się w pałacu Umaid Bjawan w mieście Dźodhpur, czyli jednej z największych na świecie prywatnych rezydencji, która obecnie pełni nie tylko rolę 5-gwiazdkowego hotelu, ale także luksusowej rezydencji byłej rodziny królewskiej. Co jeszcze wiemy o tym ślubie? Sprawdź PONIŻEJ.

Ślub Nicka Jonasa i Priyanki Chopry

Nick Jonas i Priyanka Chopra powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w obrządku chrześcijańskim. Ślubu parze udzielił sam ojciec piosenkarza, który jest pastorem. Nick i Priyanka wymienili się obrączkami słynnej szwajcarskiej marki Chopard. Stroje dla młodej pary, jak i wszystkich druhen i drużbów (w tym brata Priyanki, Siddartha i trzech braci Nicka: Joego, Kevina i Frankiego) były uszyte na miarę przez firmę Ralph Lauren. Następnego dnia młodzi przyrzekli sobie miłość  zgodnie z hinduską tradycją.

- Jedną z najbardziej wyjątkowych rzeczy, która wynikła z naszego związku, było połączenie dwóch rodzin, które kochają i szanują nawzajem swoją wiarę i odmienne kultury. Planowanie wesela, które je połączy, było niesamowitym przeżyciem. Ważnym elementem wesela dla panny młodej podczas indyjskiego wesela jest Mehendi (hinduski zwyczaj dekorowania dłoni i stóp - przyp. red.). Zrobiliśmy to po swojemu i było to wspaniałe popołudnie, które rozpoczęło świętowanie dokładnie w taki sposób, jak sobie wymarzyliśmy - wpis o takiej treści raz ze zdjęciami pojawił jednocześnie na profilach Nicka i Priyanki na Instagramie.

Zdjęcia z kilkudniowych uroczystości ślubnych i weselnych Nicka Jonasa i Priyanki Chopry znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: NICK JONAS I PRIYANKA CHOPRA zaręczyli się po dwóch miesiącach związku!