Paryski fashion week trwa w najlepsze. Nic dziwnego, że do stolicy Francji właśnie z tej okazji zjechali specjaliści z branży mody z całego świata. Ich obecność postanowiła wykorzystać marka H&M, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję H&M Studio na sezon wiosna/lato 2017. Ten pokaz był jednym z najbardziej wyczekiwanych podczas bieżącego tygodnia mody. Kto przyszedł podziwiać ubrania szwedzkiej sieciówki na najbliższy sezon?

ZOBACZ: AGNIESZKA KACZOROWSKA Tańczy, gra w serialu, a teraz też projektuje!

Kolekcja H&M Studio “see now, buy now” S/S 2017 inspirowana była siłą miłości, wdziękiem i pasją baletu. Po raz pierwszy obok kolekcji damskiej  pokazana została również kolekcja męska, która zachwyciła prostymi krojami, ale i użyciem zróżnicowanych tkanin.

Cała kolekcja ma w sobie totalny historyczny romantyzm skontrastowany z gimnastycznym zacięciem. Wszystkie ubrania spinają nowoczesne zestawienia kolorystyczne: bieli z czernią, intensywnym różem, i khaki. Naszą szczególną uwagę zwróciły w niej falbaniaste sukienki z rozszerzanymi rękawami, koszule z kokardami w talii i przy mankietach, "spadochronowe" tuniki i trencze. Zachwycali się nimi nie tylko zwykli widzowie show, ale i zaproszone na pokaz gwiazdy.

Wśród gości pokazu znaleźli się między innymi Nicki Minaj, Alexa Chung, Lucky Blue Smith, Clémence Poésy, Caroline De Maigret i Sasha Lane.

POLECAMY: OSCARY 2017 Gwiazdy w niezwykłej pamiątkowej sesji „Vanity Fair”

Na wybiegu można zaś było podziwiać gwiazdorską obsadę, w tym m.in. Gigi i Bellę Hadid, Adwoa Aboah, Amber Vallettę, Jordan Barrett i Luisę Borgesa. Naszą ulubioną modelką na wybiegu byłą zaś polska ikona modellingu – Małgosia Bela. Finałem pokazu był koncert The Weeknd.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądał pokaz H&M Studio oraz jakie gwiazdy przyleciały do Paryża, aby wziąć w nim udział.