Nicki Minaj w wieku zaledwie 36 lat przechodzi na muzyczną emeryturę. Tą zaskakującą wiadomość przekazała swoim fanom w czwartek 5 września sama artystka za pośrednictwem Twittera. Amerykańska gwiazda wyznała, że kończy swoją karierę, aby móc się teraz w pełni skupić na swoim życiu prywatnym.

Zdecydowałam się przejść na emeryturę i założyć własną rodzinę. Wiem, że się z tego cieszycie. Do moich fanów - reprezentujcie mnie dalej i róbcie to do samej śmierci. (…) Kocham was nad życie - napisała na swoim profilu.

Nicki Minaj jest w ciąży?

Oświadczenie Nicki Minaj na temat przerwania kariery w show-biznesie na rzecz założenia rodziny podsyciło krążące już od kilku miesięcy plotki o ciąży gwiazdy. Raperka na razie nie odniosła się do tych pogłosek. Jednak w odpowiedzi na bardzo emocjonalne reakcje swoich wiernych słuchaczy postanowiła doprecyzować swój szokujący wpis o emeryturze.

- Wciąż tu jestem. Nadal szalenie was kocham i wiecie to. Z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że powinnam wam o tym powiedzieć podczas mojej audycji w Queen Radio i zrobię to. Obiecuję wam, że będziecie zadowoleni. Żadnych gości, tylko my, porozmawiamy o wszystkim. Tamten tweet był nagły i nieczuły, przepraszam kochanie - odpisała publicznie na wiadomość jednego z fanów.

Co ciekawe, Nicki Minaj sama przypomniała także jeden ze swoich starych wywiadów, w którym opowiada o tym, że chciałaby nagrać przynajmniej pięć studyjnych płyt, a potem spełnić swoje marzenie o zamążpójściu i posiadaniu dziecka.

- Potem comeback z szóstą płytą, stworzoną już z perspektywy matki i to byłoby moje spełnienie. Ale równie dobrze mogę nagrać 25 płyt, kto wie - mówiła.

Kim jest Nicki Minaj?

Nicki Minaj przyszła na świat 8 grudnia 1982 roku jako Onika Tanya Maraj w Trynidadzie i Tobago. Początki jej kariery sięgają 2004 roku, jednak międzynarodową sławę zdobyła w 2010 roku za sprawą takich przebojów ze swojej debiutanckiej płyty "Pink Friday", jak "Super Bass" i "Fly". Dwa lata później ukazała się reedycja tego albumu o nazwie "Pink Friday: Roman Reloaded", na której znalazły się taki hity, jak "Starships" i "Pound the Alarm". Dyskografię Nicki Minaj zamyka album "Queen" z 2018 roku. W ramach promocji tego krążka gwiazda odbyła światową trasę koncertową, podczas której wystąpiła w łódzkiej Atlas Arenie. Był to jak na razie jej jedyny koncert w Polsce.

Zobacz zdjęcie Nicki Minaj i jej partnera, Kennetha Petty'ego, w naszej GALERII >>