Koncert Nicki Minaj w Łodzi odbędzie się bez udziału rapera Future. Zaplanowany na 24 lutego 2019 roku występ gwiazdy w Atlas Arenie uświetni 20-letni Juice Wrld. O zmianie w programie koncertu, jak i całej trasy Nicki Minaj, poinformował organizator występu raperki w Polsce, firma Prestige MJM. Tym samym trasa koncertowa The Nickihndrxx Tour zmienia nazwę na The Nicki Wrld Tour.

- Mimo wcześniejszych planów artystki związanych ze wspólną trasą Nicki Minaj i Future Hndrxx, raper jednak nie weźmie udziału w koncertach. Jego miejsce zastąpi gościnnie Juice WRLD - czytamy w oficjalnym komunikacie przesłanym do mediów.

Kim jest Juice Wrld?

Jarad Higgins, bo tak naprawdę nazywa się Juice Wrld, przyszedł na świat  2 grudnia 1998 roku w Chicago. Amerykański raper, piosenkarz i autor tekstów rozpoczął swoją muzyczną karierę w 2015 roku. Nie tylko śpiewa i rapuje, ale także gra na gitarze i pianinie. Jego największe hity to "Lucid Dreams" (ponad 266 mln wyświetleń teledysku na YouTube!), "Armed & Dangerous", "Lean Wit Me" i "Black & White". Juice Wrld aktualnie mieszka w Los Angeles ze swoją dziewczyną, Alexią.

Zobacz zdjęcia Juice Wrld i Nicki Minaj w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ceny i rodzaje BILETÓW na koncert Nicki Minaj w Łodzi 2019 [ROZPISKA]