Koncert Nicki Minaj w Polsce to spełnienie marzeń tysięcy fanów artystki z naszego kraju. Bilety na pierwszy występ tej popularnej raperki i wokalistki nad Wisłą z pewnością rozejdą się błyskawicznie, zwłaszcza, że tym razem na trasie o nazwie The Nickihndrxx Tour towarzyszy jej drugi znany artysta - amerykański raper Future. Lepiej więc od razu sprawdzić, gdzie i kiedy rozpoczyna się sprzedaż wejściówek na ten wyczekiwany przez wiele osób koncert. Sprawdźcie wszystko dostępne na ten moment informacje na temat regularnej sprzedaży biletów na koncert Nicki Minaj w Łodzi już teraz.

Nicki Minaj i Future w Polsce 2018 - BILETY

Organizatorem pierwszego koncertu Nicki Minaj w Polsce jest agencja Prestige MJM. Bilety na show gwiazdy można zatem kupić online za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej bilety.imprezyprestige.com. Sprzedaż biletów na koncert Nicki Minaj w Łodzi rozpoczyna się 15 czerwca o godz. 10:00. Wejściówki od razu trafią do ogólnodostępnej sprzedaży na stronie agencji Prestige MJM oraz bileterii eBilet.pl. Sprzedaż biletów jest też dostępna w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Dostępne są również pakiety VIP. Ceny biletów rozpoczynają się od 225 zł.

SPRAWDŹ: NICKI MINAJ ceny i rodzaje BILETÓW na koncert w Łodzi 2019 [ROZPISKA]

Pamiętajcie, że tylko nabycie biletów za pośrednictwem autoryzowanego punktu sprzedaży daje stuprocentową pewność, że bez problemu wejdziecie na teren imprezy. Zdjęcia Nicki Minaj i rapera Future znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: FUTURE: kim jest raper, który rusza w trasę koncertową z Nicki Minaj?