Nicki Minaj wystąpi w Polsce! Na taką informację fani z naszego kraju czekali od dawna - agencja koncertowa Prestige MJM potwierdziła w końcu krążące od kilku dni nieoficjalne doniesienia o tym, że słynącą z elektryzujących show raperka i wokalistka wystąpi w 2019 roku nad Wisłą. Występ autorki hitów "Chun-Li", "Starships" i "Anaconda" to część światowej trasy koncertowej o nazwie "The Nickihndrxx Tour", promującej najnowsza płytę gwiazdy pt. "Queen" (premiera 10 sierpnia 2018). Gwiazda występuje na niej razem z amerykańskim raperem o pseudonimie Future.

Nicki Minaj i Future w Polsce 2019 - data, miejsce

Pierwszy koncert Nicki Minaj w Polsce odbędzie się 24 lutego 2019 roku w Łodzi. Raperka wystąpi w Atlas Arenie, czyli jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w naszym kraju, mogącej pomieścić na raz nawet kilkanaście tysięcy osób. Łódzki obiekt słynie z bardzo dobrej akustyki, dlatego wszyscy wybierający się na koncert Nicki Minaj w Łodzi mogą być spokojni o to, że perfekcyjnie usłyszą gwiazdę bez względu na to, w jakiej części areny będą się znajdować.

Nicki Minaj w Polsce 2019 - bilety

Bilety na koncert Nicki Minaj i Future w Łodzi trafią do sprzedaży 15 czerwca. Ogólna sprzedaż biletów na stronie bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl rusza o godz. 10:00. Bilety będą też dostępne w sieci salonów Empik w całej w Polsce. Ich ceny wahają się od 225 do 355 zł. W sprzedaży pojawią się też droższe pakiety VIP.

Jak można było się spodziewać, pierwszy występ Nicki Minaj w naszym kraju cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego radzimy wam nie zwlekać z zakupem biletów i zrobić to od razu po starcie oficjalnej sprzedaży. Zdjęcia Nicki Minaj i rapera Future z ich występów na żywo znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: NICKI MINAJ ceny i rodzaje BILETÓW na koncert w Łodzi 2019 [ROZPISKA]