"Taniec z gwiazdami" to zarazem jeden z najdłużej emitowanych programów w historii telewizji i najpopularniejsze taneczne show w Polsce. Pierwszy odcinek polskiej wersji programu wyemitowano wiosną 2005 roku. Od 2014 roku widowiskowe show przeniosło się na antenę telewizji Polsat. Wysoka oglądalność "Tańca z gwiazdami" przez ostatnie kilka lat spowodowała, że Polsat zdecydował się na kolejną edycję, która będzie emitowana już tej jesieni! Na ten moment mało jest jeszcze informacji na temat tego, kto weźmie udział w 11. edycji tanecznego show, ale jak nieoficjalnie donosi "Super Express", propozycję udziału w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" otrzymała Nicole Bogdanowicz.

Kim jest Nicole Bogdanowicz?

Nicole Bogdanowicz to 22-letnia aktorka, znana z polsatowskiego serialu "Przyjaciółki". Jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie kształci się na wydziale produkcji filmowej. Spektrum jej zainteresowań jest bardzo szerokie: pasją dziewczyny jest jazda konna, ale uprawia również judo. Jak czytamy na stronie agencji artystycznej do której należy, Nicole posiada patent sternika motorowodnego, a także uprawnienia młodszego ratownika WOPR.

Według tabloidu, Bogdanowicz bardzo ucieszyła się z propozycji udziału w "Tańcu z Gwiazdami", mimo że nigdy wcześniej nie uczyła się tańczyć. - Nicole weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Nigdy wcześniej nie miała żadnych lekcji tańca, ale lubi tańczyć tylko dla siebie. Zdecydowała się na tę propozycję, bo liczy, że dzięki tańcowi odkryje w sobie nutkę kobiecości i że będzie to przygoda jej życia i fajna zabawa przy okazji - cytuje osobę z produkcji programu "Super Express".

Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami 11"?

Polsat do tej pory nie ogłosił oficjalnie żadnego uczestnika 11. edycji tanecznego show, ale w mediach aż huczy od spekulacji. Według tabloidów, największą gwiazdą wiosennej serii ma być Julia Wieniawa, która ma szansę zainkasować 30 tysięcy za odcinek. Oprócz tego mówi się, że na ekranie zobaczymy autora hitu "Ona by tak chciała",Ronniego Ferrari, a według serwisu "Pudelek" uczestniczką show zostanie również była żona Jakuba Rzeźniczaka, Edyta Zając.