"Taniec z gwiazdami" to zarazem jeden z najdłużej emitowanych programów w historii telewizji i najpopularniejsze taneczne show w Polsce. Pierwszy odcinek polskiej wersji programu wyemitowano wiosną 2005 roku. Od 2014 roku widowiskowe show przeniosło się na antenę telewizji Polsat. Wysoka oglądalność "Tańca z gwiazdami" przez ostatnie kilka lat spowodowała, że Polsat zdecydował się na kolejną edycję, która będzie emitowana już od piątku, 6 marca. Jedną z gwiazd, która otrzymała propozycję udziału w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" jest Nicole Bogdanowicz.

Kim jest Nicole Bogdanowicz?

Nicole Bogdanowicz to 22-letnia aktorka, znana z polsatowskiego serialu "Przyjaciółki". Jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie kształci się na wydziale produkcji filmowej. Spektrum jej zainteresowań jest bardzo szerokie: pasją dziewczyny jest jazda konna, ale uprawia również judo. Jak czytamy na stronie agencji artystycznej do której należy, Nicole posiada patent sternika motorowodnego, a także uprawnienia młodszego ratownika WOPR.

Bogdanowicz bardzo ucieszyła się z propozycji udziału w "Tańcu z Gwiazdami", mimo że nigdy wcześniej nie uczyła się tańczyć. - Nicole weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Nigdy wcześniej nie miała żadnych lekcji tańca, ale lubi tańczyć tylko dla siebie. Zdecydowała się na tę propozycję, bo liczy, że dzięki tańcowi odkryje w sobie nutkę kobiecości i że będzie to przygoda jej życia i fajna zabawa przy okazji - cytuje osobę z produkcji programu "Super Express".

Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami 11"?

Jedną z największych gwiazd wiosennej serii będzie z pewnością Julia Wieniawa, która ma szansę zainkasować 30 tysięcy za odcinek. Oprócz tego uczestniczką show została również była żona Jakuba Rzeźniczaka, Edyta Zając, a także wokalistka - Anna Karwan.

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2020 - PARY. Kto z kim zatańczy w 11. edycji? [UCZESTNICY]