W ostatnim, sobotnim odcinku amerykańskiego programu "X Factor" jedna z jego jurorek – piękna i utalentowana Nicole Scherzignerpojawiła się w niezwykłej, czerwonej sukni z polskiego domu mody La Mania! Nie ma wątpliwości, że taki wybór gwiazdy to olbrzymie wyróżnienie dla polskiej marki, a Joanna Przetakiewicz ma powody do dumy! Scherzigner nie była jednak pierwszą gwiazda, która nosiła tę kreację!

POLECAMY: NICOLE SCHERZINGER Jest zaręczona!

Co ciekawe, nie był to też pierwszy raz, kiedy Nicole pojawiła się w La Manii. Wcześniej miała na sobie już kombinezon w prążki, w którym również narobiła niezłego zamieszania!

Czerwona kreacja La Manii jest faktycznie piękna i pompatyczna. Asymetryczne cięcie eksponowało zgrabne nogi Nicole Scherzinger a długi tren dodał jej szyku i elegancji w duchu złotych lat Hollywood. Dzięki temu wyborowi piosenkarka i tancerka wygląda niezwykle ponętnie. Nie tylko ona jednak wie, jak nosić tego typu kreacje.

ZOBACZ TEŻ: JOANNA PRZETAKIEWICZ z Karlem Lagerfeldem. Wiedzieliście, że się blisko przyjaźnią? 

Dokładnie w tej samej sukni kilka tygodni temu pojawiła się już bowiem sama Joanna Przetakiewicz – dyrektor kreatywna marki La Mania. Projektantka i bizneswoman wybrała ją dla siebie na ostatnią edycję Flesz Fashion Night i dzięki temu wyborowi była najchętniej fotografowaną gwiazdą wieczoru.

Czy możemy się zatem spodziewać, że teraz to właśnie Nicole Scherzigner będzie ambasadorką marki na świat? Trzymamy za to kciuki bo o takiej twarzy większość domów mody może bowiem jedynie pomarzyć!