Nicole Thea zmarła w ubiegłym tygodniu, jednak przyczyna jej śmierci aż do teraz nie była znana. Gwiazda mediów społecznościowych, którą na Instagramie obserwowało ponad 230 tysięcy osób, była w 8. miesiącu ciąży i lada moment miała powitać na świecie swojego pierwszego synka. O prawdopodobnych przyczynach śmierci gwiazdy Youtube i jej nienarodzonego dziecka poinformowała rodzina na chwilę przed otrzymaniem wyników raportu z sekcji zwłok. 

Nicole Thea: przyczyna śmierci youtuberki, która była w 8. miesiącu ciąży

Przyczyną śmierci Nicole Thei prawdopodobnie był "rozległy zawał serca". Wcześniej 24-latka skarżyła się swojemu chłopakowi na bóle w klatce piersiowej i plecach. Na kilka tygodni przed śmiercią zdarzało jej się również mieć problemy z oddychaniem. 

- Z tego, co słyszałem, [Nicole] miała rozległy zawał serca. Mówiła swojemu partnerowi, że czuje ból w klatce piersiowej i plecach. Mówiła, że ​​z trudem oddycha. To takie surrealistyczne, bo była taka młoda. To dla nas szok, który naprawdę wstrząsnął nami wszystkimi - powiedział wujek Nicole Thei w rozmowie z MailOnline.

Dodał również, że jego siostrzenica była tancerką i nie miała żadnych znanych problemów zdrowotnych.

ZOBACZ TEŻ: NAYA RIVERA NIE ŻYJE. Gwiazda "Glee" poświęciła swoje życie, by uratować syna?