W 11. edycji show „Kocham Cię, Polsko!”, który swoją premierę będzie miał w sobotę 3 marca 2018 w TVP2, zobaczymy całą plejadę gwiazd, w tym m.in. artystów znanych z telewizji czy desek teatrów oraz muzyków. Anna Dereszowska, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Roznerski czy Kuba Wesołowski będą dumnie reprezentować środowisko aktorskie.  Sprawdzimy także, jak w ogniu pytań poradzą sobie gwiazdy seriali „Na dobre i na złe” –  Aleksandra Hamkało, Marcin Rogacewicz i Robert Koszucki oraz „M jak miłość” – Kacper Kuszewski, Małgorzata Pieńkowska i Anna Mucha, która jest już po nagraniach do programu, o czym od razu poinformowała fanów na swoich social mediach. Miała ku temu bardzo konkretny powód! Jaki?

Anna Mucha pokazuje biust w „Kocham Cię, Polsko!”

Anna Mucha pojawiła się bowiem na nagraniach programu w stroju... eksponującym jej kobiece kształty. Tym razem nie obyło się jednak bez interwencji krawcowej pracującej przy programie. Mucha udostępniła na Instagramie nagranie, z którego wynika, że obecna na planie show TVP garderobiana musiała zająć się jej... zbyt odważnym dekoltem. Jaki był efekt tej interwencji? Przeczytajcie na Gala.pl TUTAJ.

„Kocham Cię, Polsko!” - kto pojawi się w 11. sezonie?

Poza plejadą gwiazd filmu, serialu i teatru w najnowszej edycji programu „Kocham Cię, Polsko!” zobaczymy też muzyków, w tym m.in. lidera zespołu Kombii Grzegorza Skawińskiego oraz mamę jednego z kapitanów drużyn – Małgorzatę Ostrowską-Królikowską (czy będzie w zespole z Antkiem?).

CZYTAJ: ANNA MUCHA w "Kocham cię, Polsko!" musiała zakryć piersi: "Co bym nie świeciła klejnotami"

Ciekawi goście to jednak nie jedyne atrakcje nadchodzącego sezonu „Kocham Cię, Polsko!”. W programie pojawią się także nowe konkurencje: Kronika niepodległa i Historia sportu. Niespodzianka czeka też na widzów, a zwłaszcza publiczność w studiu, podczas rundy Polszczyzna. Na czym będzie ona polegała? Tego nie możemy Wam póki co zdradzić. Obiecujemy jednak, że więcej szczegółów na temat odświeżonej formuły najbliższej edycji „Kocham Cię, Polsko!” przeczytacie na Gala.pl już niebawem ;-)