O Halinie Mlynkova głośno jest ostatnio głównie z powodu jej zbliżającego się wielkimi krokami ślubu z czeskim producentem muzycznym i menadżerem Leszkiem Wronką. Gwiazda, którą niedawne problemy zdrowotne zmusiły do zwolnienia tempa, wróciła już do pracy, w której także ostatnio ma spore sukcesy.

Wszystko to sprawiło, że Mlynkova została kolejnym gościem Magdy Mołek w jej programie "W roli głównej". Dziennikarka znana jest z tego, że podczas wywiadów potrafi wyciągnąć z zaproszonych gwiazd nawet największe sekrety. Nie inaczej było też w przypadku wokalistki, która zdradziła nieznane wcześniej fakty, dotyczące swojej rodziny.

Okazuje się, że tata Haliny Mlynkovej był wcześniej żonaty i gwiazda ma dwie przyrodnie siostry, które są dużo starsze od niej. Niestety, była liderka Brathanków nie ma z nimi kontaktu.

- Mam dwie siostry, ale nie znamy się niestety. Mam dwie siostry, które mają dzieci, które są chyba w moim wieku, które już mają wnuki - tak słyszałam. Także mój tata już byłby pradziadkiem, ale mogę powiedzieć tylko, że byłam córeczką tatusia - powiedziała Mlynkova w rozmowie z Magdą Mołek.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova - Zostanie blogerką?