Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu. Dokładnie miesiąc po nim odszedł jego brat, Andrzej. "Dzisiaj zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, śp. Andrzej Krawczyk, artysta-malarz, miał 70 lat" - poinformowano za pośrednictwem social mediów. Andrzej Krawczyk od kilku tygodni przebywał w szpitalu.

Nie żyje Andrzej Krawczyk, brat Krzysztofa Krawczyka

O złym stanie zdrowia Andrzeja Krawczyka poinformowała kilka tygodni temu Ewa Krawczyk.

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze - pisała w wiadomości do Mariana Lichtmana.

Informacja o śmierci Andrzeja Krawczyka pojawiła się na facebookowym profilu Krzysztofa Krawczyka. Po śmierci artysty profilem zarządza jego manager i przyjaciel rodziny, Andrzej Kosmala. Informację potwierdziła również żona Krzysztofa Krawczyka - Ewa Krawczyk. 

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krawczyka. Śp.Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju - napisano.

Kim był Andrzej Krawczyk, brat Krzysztofa Krawczyka?

Andrzej Krawczyk tak, jak Krzysztof był artystą. Zajmował się jednak nie muzyką, a malarstwem. Zmarł po długiej chorobie.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krzysztofa Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Piątek, 7 maja 2021

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Krawczyk zdecydowała, co znajdzie się na nagrobku Krzysztofa Krawczyka. Ukochana żona spełni wolę artysty