To kolejna smutna wiadomość od Katarzyny Dowbor. Nie żyje pan Wojciech z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu "Nasz nowy dom". Mężczyzna, który zmagał się z ciężką chorobą, zostawił żonę i osierocił 6-letnią córkę. 

Nie żyje uczestnik programu "Nasz nowy dom"

- Drodzy, niestety mam dla was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu "Nasz Nowy Dom". Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... - napisała Dowbor. 

Pan Wojciech nie miał lekkiego życia - cierpiał na miażdżycę, z powodu której lekarze amputowali mu obie nogi. Mężczyzna był także po kilku zawałach i miał wstawiony rozrusznik serca

Przypomnijmy, że dom, w którym mieszkał pan Wojciech wraz z rodziną, był w tragicznym stanie i nie miał żadnych udogodnień dla osób z niepełnosprawnością. Jedynym źródłem ogrzewania był uszkodzony, stary piec. Na dodatek w domu panowała wilgoć. Z pomocą przyszła jednak Katarzyna Dowbor i ekipa jej programu "Nasz nowy dom".

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom". Pani Ania osierocił córkę