Tragiczne wieści zza oceanu. Nie żyje Harry Hains. Smutną wiadomość potwierdziła matka aktora, Jane Badler - "7 stycznia zmarł mój piękny syn. Miał 27 lat i świat u swoich stóp. Niestety zmagał się z chorobami psychicznymi i uzależnieniami" – możemy przeczytać na Instagramie 66-latki. Młodej gwieździe ekranu największą popularność przyniósł serial "American Horror Story”. Sprawdź, kim prywatnie był Harry Hains.

Kim był Harry Hains?

Harry Hains urodził się 4 grudnia 1992 roku w Melbourne. Zanim przeniósł się do Nowego Jorku, a następnie Los Angeles, aby kontynuować karierę aktorską, zajmował się modelingiem. Największą sławę przyniosła mu rola w serialu "American Horror Story". Wystąpił również w innej kultowej produkcji, "The OA". 27-latek w wolnych chwilach zajmował się muzyką. Fani znali go pod pseudonimem "Antiboy”. W rozwoju muzycznym jak i aktorskim pomogła mu jego matka, znana amerykańska aktorka, Jane Badler

W ostatnim czasie gwiazdor zmagał się z wieloma problemami. W jednym z wywiadów dla magazynu "Boys by Girls", 27-latek wyznał, że jest neutralny pod względem płci.

"Wiem, że urodziłem się mężczyzną, ale nie sądzę, że reprezentuję to, co tak naprawdę znaczy być mężczyzną. Wierzę, że powinniśmy być kimkolwiek chcemy" – mówił w wywiadzie Harry Hains.

Pogrzeb aktora odbędzie się 12 stycznia w Los Angeles. Ciało 27-latka spocznie na Cmentarzu Hollywood Forever Cemetery. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje twórca serialu "Brzydula". 45-latek prawdopodobnie popełnił samobójstwo