Magda Umer straciła męża. Informację o śmierci Andrzeja Przeradzkiego przekazała mimochodem fanom i mediom aktorka Krystyna Janda, prywatnie bliska przyjaciółka piosenkarki. We wpisie opublikowanym na swoim prywatnym profilu na Facebooku Janda wspomniała bliskich i znajomych, którzy zmarli w ciągu ostatnich miesięcy. Z postu aktorki wynika, że w czwartek, 5 grudnia, odbędzie się pogrzeb męża Magdy Umer.

Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer (...) Trudny czas - napisała Krystyna Janda.

Syn Magdy Umer żegna zmarłego ojca

Po poście Jandy internauci szybko zwrócili uwagę na to, że już parę dni wcześniej pożegnalny wpis na temat śmierci męża Magdy Umer zamieścił w mediach społecznościowych młodszy syn artystki. 34-letni Franciszek Przeradzki w niezwykle pięknym i wzruszającym poście na Facebooku opisał swoje wspomnienia związane z ostatnimi dniami życia ojca.

Byłeś jedynym człowiekiem jakiego znam, który miał we wrześniu spakowane prezenty na gwiazdkę. Zresztą dzień przed wypadkiem napisałeś na swoim facebooku „Do widzenia, do jutra”. Nie dałeś się zaskoczyć - zakończył swój wpis Franek Przeradzki.

Mąż Magdy Umer był w ciężkim stanie już od 6 lat. Pierwszego wylewu doznał podczas wakacji w Egipcie. Miał 70 lat. Z pełną treścią wpisu jego syna możecie się zapoznać poniżej.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy serdeczne wyrazy współczucia.