Nie żyje Mariusz Adam Ryjek, uczestnik "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore", który porzucił telewizyjną karierę, by poświęcić się sportowi. Informację podaną przez fanpage "Zaginieni przed laty" potwierdziła policja. Poznajcie szczegóły.

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek, uczestnik "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore"

W minioną sobotę facebookowe profile Zaginieni przed laty oraz SOS Zaginięcia nagłośniły sprawę zaginięcia Mariusza Adama Ryjka, zawodnika mieszanych sztuk walki, znanego z uczestnictwa w telewizyjnych show. 35-latek po raz ostatni widziany był w Gdyni.

Ok. godz. 13 wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godz. 13:40 wysiadł z autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Kierował się w stronę Bulwaru Gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie, co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny - poinfomowano na Facebooku.

Niestety, już kilka godzin później poinformowano o śmierci Ryjka:

Kochani, z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje - czytamy na fanpagu Zaginieni przed laty.

Informację o śmierci Mariusza Adama Ryjka potwierdziła także gdyńska policja. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Sprawę bada prokuratura.

Kim był Mariusz Adam Ryjek?

Mariusz Adam Ryjek popularność w mediach zdobył za sprawą udziału w reality show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". W 2014 roku wziął udział w prowadzonym przez Wojciecha Modesta Amaro programie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Wcześniej próbował swoich sił także w "You Can Dance". Po udziale w programach telewizyjnych skupił się na działalności sportowej. Niebawem miał wystąpić w kolejnej walce.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Andrzej Krawczyk, brat Krzysztofa Krawczyka. Był artystą-malarzem, miał 70 lat