Nie żyje Władysław z "Sanatorium miłości". Smutną informację o śmierci jednego z bardziej lubianych uczestników trzeciej edycji programu przekazała jako pierwsza za pośrednictwem mediów społecznościowych produkcja popularnego show TVP. 

Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium Miłości. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan - czytamy na Instagramie. 

Marta Manowska żegna zmarłego uczestnika "Sanatorium miłości"

Odejście pana Władysława bardzo mocno przeżyła m.in. prowadząca program, Marta Manowska. Dziennikarka zamieściła w sieci niezwykle wzruszający post.

Władku. Trudno znaleźć słowa. Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre informacje. Nie przyszły. Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. A było ich sporo. Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. Zawsze czekałeś na mnie po porannej rozmowie w pijalni. Rozmawialiśmy dalej, a Ty z parasolem, prawdziwy dzentelman, odprowadzałeś mnie aż do drzwi - napisała.

Pamiętam naszą pierwszą rozmowę na pontonach - o żaglach - Twojej wielkiej miłości. Nikt z nas nie zapomni Twojego meldunku złożonego ukochanej żonie z wychowania córki Mileny. Kochałam Twój spokój, ton, wyważenie, inteligencje i DOBROĆ. Sama dobroć.Postaram się być tutaj choć na mały wzór Ciebie - dodaje.

Na końcu wpisu prezenterka złożyła córce pana Władysława oraz jego najbliższym kondolencje, do których się dołączamy. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Paweł Czajor. Aktor i reżyser obsady filmów "Bogowie", "Boże ciało" i "Sala samobójców. Hejter" miał 38 lat

Władku Trudno znaleźć słowa Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre...

Opublikowany przez Martę Manowską to ją Sobota, 10 kwietnia 2021