Tragiczne wieści z Hollywood. Nie żyje wnuk Elvisa Presleya. Jak podaje TMZ, syn jedynej córki legendarnego piosenkarza i aktora, Lisy Marii Presley, najprawdopodobniej odebrał sobie życie. Miał zaledwie 27 lat.

Źródła policyjne przekazały amerykańskiemu serwisowi internetowemu, że Benjamin Keough zginął w wyniku rany postrzałowej. Ciało mężczyzny znaleziono w jego domu w luksusowej dzielnicy Los Angeles, Calabasas.

Lisa Marie Presley o śmierci syna

Menedżer córki Elvisa Presleya w rozmowie z TMZ powiedział, że kobieta jest kompletnie załamana i zdruzgotana, ale stara się być silna dla trójki swoich pozostałych dzieci: 11-letnich bliźniaczek Harper Vivienne Ann i Finley Aaron Love oraz starszej córki Riley.

Uwielbiała tego chłopaka. Był miłością jej życia - wyznał Roger Widynowski.

Kim był Benjamin Keough?

Benjamin Keough urodził się 22 października 1992 roku. Był najmłodszym dzieckiem Lisy Marii Presley i jej pierwszego męża, piosenkarza Daniela "Danny'ego" Keough. Benjamin również próbował swoich sił w muzyce. W 2009 roku podpisał nawet kontrakt z wytwórnią muzyczną o wartości 5 milionów dolarów. Nie udało mu się jednak zdobyć rozgłosu.