Nikke de Jager, znana powszechnie jako NikkieTutorials to jedna z najpopularniejszych youtuberek makijażowych na świecie. W przeszłości pochodząca z Niderlandów 26-latka współpracowała z wieloma artystami, takimi jak: Lady Gaga, Meghan Trainor czy James Charles. Na początku 2020 roku Nikkie po raz pierwszy wyznała publicznie, że jestem osobą transpłciową. 

ZOBACZ: NikkieTutorials: "Urodziłam się w złym ciele

W sobotę Nikkie de Jager opublikowała w swoich mediach społecznościowych bardzo niepokojące oświadczenie. Makijażystka i vlogerka urodowa poinformowała fanów, że uzbrojeni napastnicy włamali się do jej domu w Uden w prowincji Brabancja Północna. 

NikkieTutorials okradziona! 

- Wczoraj jeden z moich największych koszmarów stał się rzeczywistością. Uzbrojeni napastnicy okradli nasz dom. Na razie piszę tę wiadomość, aby poinformować, że wszystko jest w porządku - oznajmiła Nikkie, która w chwili napadu przebywała w domu wraz ze swoim narzeczonym Dylanem Drossaersem. 

26-latka dodała również, że czuje się dobrze, a ona i jej partner są bezpieczni. Charakteryzatorka poprosiła też swoich obserwatorów o wyrozumiałość, ponieważ po traumatycznych wydarzeniach najbliższe dni chce przeznaczyć na regenerację. 

Sprawę włamania bada już miejscowa policja. Na razie nie wiadomo, co konkretnie skradziono z mieszkania youtuberki. Według dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy, co najmniej trzech podejrzanych uciekło z miejsca zdarzenia beżowym samochodem w kierunku autostrady A50. Policjanci poinformowali także, że podczas akcji "jedna osoba odniosła powierzchowne obrażenia", nie ujawniono jednak, kto ucierpiał w czasie nieprzyjemnego zajścia. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Gigi Hadid pokazała swoje nowe mieszkanie. Internauci zarzucili jej brak gustu