Doniesienia na temat rzekomego związku 21-letniej Julii Wieniawy i starszego od niej o 6 lat Nikodema Rozbickiego to zdecydowanie jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni w polskim show-biznesie. Plotki o tym, że jedna z największych gwiazd młodego pokolenia spotyka się ze swoim kolegą z branży wybuchły po tym, jak do sieci przedostało się dość wymowne nagranie.

Na filmiku z imprezy w warszawskim Placu Konesera, który opublikował jeden z tabloidów, Wieniawa i Rozbicki nie szczędzą sobie czułości. Wspólny taniec, trzymanie za ręce, objęcia oraz pocałunki wywołały falę plotek o tym, że tych dwoje najprawdopodobniej łączy coś więcej niż przyjaźń.

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są razem? Przyłapano ich na pocałunkach!

Nikodem Rozbicki odpowiada na pytanie o relację z Julią Wieniawą

Kwestią czasu było, aż zainteresowani odniosą się do zamieszczonego w internecie nagrania oraz powstałych na jego podstawie doniesień o ich relacji. jako pierwszy na pytanie o status swojego związku z Julią Wieniawą odpowiedział Nikodem Rozbicki. Zrobił to w bardzo powściągliwy sposób.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem - wyznał lakonicznie w krótkiej rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Myślicie, że Julia Wieniawa również będzie powstrzymywać się od komentowania plotek o swojej relacji z przystojnym aktorem?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda wytknęła Julii Wieniawie brak wykształcenia. 21-latka dała ciętą ripostę