Nina Tarczyńska zdradza, że była bita przez swojego chłopaka. Polska modelka opisała swoją wstrząsającą historię w poruszającym wpisie na Instagramie, który opatrzyła serią szokujących zdjęć, na których wyraźnie widać ślady pobicia, w tym liczne siniaki i zadrapania na jej całym ciele. W ten sposób Tarczyńska wyznała w końcu, że stała się ofiarą przemocy w związku. Z partnerem, który ją wielokrotnie bił, znała się przez 7 lat. Co napisała?

 - Od kiedy pamiętam był agresywny. Do wszystkich - tylko nie do mnie. Czułam się zawsze tak wyjątkowo. No przecież, chłopak do prawie żadnej dziewczyny nie ma szacunku a do mnie tak? Wow. Jestem tą jedyną. Chłopak dla którego zrobiłabym wszystko. Wydaje się to absurdalne żeby twoja ukochana osoba zrobiła tobie coś takiego. Najgorsze jest to, że wiem że nie jestem jedyna. Wiem, że nie jestem w tym sama. Że wiele kobiet na całym świecie przechodzi to samo. I dlatego chcę się z wami tym podzielić. Sytuacja NIE była jednorazowa, i w jego życiu na pewno nie ostatnia. Bił, kopał i dusił. Nie wierze że facet który raz pobił dziewczynę, swoją dziewczynę której powtarzał że ją kocha nie zrobi już tego nigdy - ujawnia modelka.

Nina Tarczyńska przyznaje, że chciałaby, aby jej historia była przestrogą dla innych osób, które zmagają się z przemocą w związku. Zdradza też, dlaczego nie była w stanie wcześniej odejść od swojego agresywnego partnera.

 - Dlaczego nie odchodzimy od razu? Dlaczego nie odchodzimy kiedy widzimy chodź drobne niepokojące zachowania? Dlaczego musiałam tak dostać żeby zapamiętać? Żeby przejrzeć na oczy? Żeby zrozumieć kim jest ten chłopak któremu tak bardzo ufałam? Nie wiem. Przywiązanie, strach przed zmianą? Pewnie tak. Moja głupota. Mam nauczkę na całe życie - pisze modelka.

ZOBACZ: JOANNA GÓRSKA walczy z ciężką chorobą. Co dolega dziennikarce Polsat News?

Nina Tarczyńska była bita przez chłopaka

Kim jest Nina Tarczyńska? Polska modelka współpracuje m.in. z agencją Avant Models, która ma w swoim składzie takie gwiazdy modelingu jak Kasia Struss i Anna Jagodzińska. To właśnie stamtąd zna m.in. zwycięzcę szóstej edycji "Top Model" Patryka Grudowicza, z którym na początku roku wystąpiła w jego sesji testowej. Na swoim koncie ma także kontrakty m.in. w Korei i Japonii.

Drastyczne zdjęcia z Instagrama Niny Tarczyńskiej możecie zobaczyć już teraz w naszej GALERII.