Kilka dni temu jeden z magazynów doniósł o kryzysie w związku Niny Tyrki i Agustina Egurroli. Tancerka, zmęczona pracoholizmem partnera, miała wyprowadzić się z ich warszawskiego mieszkania i zabrać ze sobą ich 7-letnią córeczkę, Carmen.

Choreograf jeszcze nie skomentował tych rewelacji, ale wczoraj Tyrka pojawiła się na prezentacji nowej ramówki Polsatu i nie uniknęła trudnych pytań o przyszłość swojego związku z Egurrolą.

- W takich sytuacjach najlepszym komentarzem jest brak komentarza i chyba będą się tego trzymać. Nie mam nic do dodania - powiedziała w rozmowie z serwisem JastrzabPost.pl Nina Tyrka.

Potem tancerka uznała jednak, że warto wykorzystać okazję, by jakoś odnieść się do tych plotek. Czy Tyrka potwierdziła koniec swojego związku z jurorem programu "Mam Talent"?

- Czytałam te wszystkie artykuły i przez cały dzień mam mnóstwo pytań, natomiast chciałabym pozostawić to sobie, prywatnie i w milczeniu. Każdy musi się z tym  uporać. Osoba medialna chyba musi mieć to na uwadze. Damy radę - powiedziała tancerka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Nina Tyrka i Agustin Egurrola - Rozstali się?