Łapsze Niżne to niewielka wieś spiska, znajdująca się u podnóża Pienin. Niedaleko stąd do popularnych podhalańskich miejscowości wypoczynkowych, dysponujących rozbudowaną bazą noclegową, gdzie prawie o każdej porze roku spotkać można rzesze turystów. W żadnej jednak z nich nie znajdzie się drugiego takiego hotelu jak No Name.

NoNameLuxuryHotel&SPA to przede wszystkim hotel kameralny, gdzie po kilku dniach pobytu zna się każdy kąt i rozpoznaje uśmiechnięte twarze, gdzie wszyscy mogą spotkać się w jednym miejscu by porozmawiać, gdzie na co dzień nad komfortem gości czuwają sami gospodarze.

No Name to także hotel o niepowtarzalnej architekturze - stosunkowo niewielkie, drewniane budynki ze spadzistym dachem wyraźnie nawiązują do tradycyjnego budownictwa górskiego, przez co idealnie wtapiają się w otaczający je krajobraz  idealnie komponując się z nowoczesnymi elementami wysrtoju.

Relaks

Każdy z nas lubi czuć potraktowany w indywidualny sposób, zwłaszcza w miejscu, które kojarzy nam się z ukojeniem i relaksem SPA. No Name Luxury Hotel & SPA prezentuje holistyczne podejście do każdego z przybyłych gości od momentu wejścia do strefy SPA. Takie podejście bierze pod uwagę nasze samopoczucie, emocje, aktualny stan zdrowia, a nie tylko sam wygląd zewnętrzny. RVB Holistic Beauty wpisuje się w konwencję miejsca, gdzie piękno rodzi się z harmonii ciała, umysłu i duszy.

W tym wyjątkowym miejscu profesjonalny personel dobiera odpowiedni program lub zabieg do potrzeb gości. Spa organizuje specjalne pobyty, które rozpoczynają się badaniem krwi i moczu, następnie dobraniem diety i ćwiczeń, potem zastosowaniem odpowiednich Rytuałów RVB. W połączeniu z umiejętnościami terapeutów, wysoką jakością produktów i muzykoterapii w tle poprawiają nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i pomagają nam odzyskać równowagę w całym organizmie.

Na święta Hotel NoName przygotował specjalną promocję: Pakiet Wigilijny ,  dla tych wszystkich, którzy chcą odpocząć w ciszy i bez natłoku turystów w bardzo przystępnej cenie.

Pakiet Wigilijny 22.12 – 27.12
- 5 noclegów w komfortowym , designerskim pokoju
- śniadania kontynentalne w formie bufetu
- obiady i kolacje serwowane w Restauracji NoName – specjalne menu przygotowane przez szefa kuchni
- nieograniczony dostęp do Medical&Beauty Spa( Basen, Grota Solna, Zespół Saun, Siłownia, Sala Relaxu, Sala Jogi)
- 23.12 KULIG zimowymi saniami z pochodniami i grzańcem po okolicznym parku zakończony Ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami i ziemniaczkami, na terenie hotelu.
- Uroczysta, tradycyjna, w domowej atmosferze Kolacja Wigilijna przy wspólnym stole ( na życzenie klienta oddzielny stół) tradycyjne polskie potrawy, odrobina włoskiego jedzenia i dobre włoskie wina, oraz bukiet deserów, specjalności szefa Kuchni
- Świąteczne uroczyste śniadanie.

Cena za pobyt:
Pokój standart 1 osobowy – 2990 PLN
Pokój standart 2 osobowy – 3890 PLN
Apartament Junior Suit – 2 osobowy – 4890 PLN
Apartament President – 2 osobowy  – 6190 PLN
Kontakt:
Hotel SPA - NoNameLuxuryHotel&Spa
ul. Leśna 46 34-442 Łapsze Niżne, woj. małopolskie, www.nonameluxuryhotelspa.com