Dopiero tutaj, we wnętrzach nowiutkiego hotelu można zrozumieć wybór nietypowej lokalizacji - panująca tu cisza i spokój oraz rozciągające się na okolicę wspaniałe widoki rekompensują wszelkie niewygody podróży.

Łapsze Niżne to niewielka wieś spiska, znajdująca się u podnóża Pienin. Niedaleko stąd do popularnych podhalańskich miejscowości wypoczynkowych, dysponujących rozbudowaną bazą noclegową, gdzie prawie o każdej porze roku spotkać można rzesze turystów. W żadnej jednak z nich nie znajdzie się drugiego takiego hotelu jak No Name.

NoNameLuxuryHotel&SPA to przede wszystkim hotel kameralny, gdzie po kilku dniach pobytu zna się każdy kąt i rozpoznaje uśmiechnięte twarze, gdzie wszyscy mogą spotkać się w jednym miejscu by porozmawiać, gdzie na co dzień nad komfortem gości czuwają sami gospodarze.

No Name to także hotel o niepowtarzalnej architekturze - stosunkowo niewielkie, drewniane budynki ze spadzistym dachem wyraźnie nawiązują do tradycyjnego budownictwa górskiego, przez co idealnie wtapiają się w otaczający je krajobraz. Nie przeszkadza to jednak nowoczesnym rozwiązaniom - duże okna, przeszklone korytarze stanowią silnie modernistyczny akcent. Tego typu dychotomie stanowią cechę charakterystyczną dla całego obiektu - bez problemu łączy on nie tylko tradycję i nowoczesność, ale też naturalność ze sztucznością czy prostotę z przepychem. We wnętrzach surowe, ledwie ociosane drewno spotyka się ze szkłem, lniane zasłony, skóry i futrzane narzuty z designerskimi, wymyślnymi fotelami projektu właściciela a zwisające z sufitów, ascetyczne żarówki silnie kontrastują z kryształowymi żyrandolami, które zdobią duży salon i bar oraz oświetlają hotelowy basen. Czy takie kontrasty da się ze sobą pogodzić? Przy wyjątkowo wyszukanym smaku, owszem, a tego na pewno nie można odmówić właścicielom No Name, którzy osobiście troszczą się o dopracowanie każdego najdrobniejszego detalu w swoim hotelu.

Kameralna, rodzinna wręcz atmosfera, cisza i niepowtarzalny design to nie wszystko, co NoNameLuxuryHotel&SPA ma do zaoferowania. Główną atrakcją czekającą na gości hotelu jest  znajdujące się na miejscu SPA, gdzie pod opieką specjalistów można przeżyć niezapomniane chwile relaksu i zapomnienia, doznać odnowy biologicznej, zadbać o harmonię ciała i umysłu.

Jeśli zaś ktoś od wypoczynku w saunie lub odprężającego masażu woli wycieczkę w góry lub zwiedzanie zabytków, pokocha No Name, który stanowi idealne miejsce na krótkie wypady do oferujących wiele atrakcji górskich wsi i miasteczek, zarówno tych po polskiej stronie granicy, jak i znajdujących się na terenie Słowacji.

Na jesienne dni Hotel NoName przygotował specjalną promocję WAKACJE PO WAKACJACH,  dla tych wszystkich, ktorzy chcą odpocząć w ciszy i bez natłoku turystów w bardzo przystępnej cenie. Promocja nazywa się 3=7 i zaprasza gosci, ktorzy płacąc za 3 doby zostają w hotelu 7 nocy, z pełnym wyżyweniem  i nieograniczonym dostępem do Medical& Beauty Spa ( Basen Solny, Grota Solna, Zespół Saun, Siłownia i Sala Relaxu). Na specjalne hasło kobieta.pl otrzymają Państwo dodatkowo w przezencie 2 masaże na wybraną cześć ciała.! Promocja trwa od 01.10 do 15.12.

Szczególy Promocji na stronie hotelu, www.nonameluxuryhotelspa.com

NoNameLuxuryHotel&Spa
ul. Leśna 46
34-442 Łapsze Niżne
tel. 797 502131
info@nonameluxuryhotelspa.com