Nocny Kochanek to zespół, który istnieje co prawda dopiero od 2012 roku, ale jego członkowie są już znani fanom mocnego grania o wiele dłużej. Nocny Kochanek powstał bowiem jako nowa wersja grupy Night Mistress, grającej poważny heavy metal. Co ciekawe, za zabawną nazwą zespołu stoi Bartosz Walaszek - twórca kreskówki "Kapitan Bomba". Zespół ma na swoim koncie już całkiem sporo sukcesów. Ich drugi album zatytułowany przewrotnie "Zdrajcy metalu" z 2017 roku za sprzedaż przekraczającą 15 tys. egzemplarzy uzyskał status złotej płyty. To czyni z Nocnego Kochanka jedną z najpopularniejszych grup wykonujących heavy metal w Polsce.

Nocny Kochanek - kim są członkowie zespołu?

Skład zespołu Nocny Kochanek zmieniał się kilkakrotnie. Od samego początku działają w nim: Krzysztof Sokołowski (wokal), "Ojciec" Arkadiusz Majstrak (gitara), Robert "Kazon" Kazanowski (gitara) i Artur Pochwała (bas). Pod koniec 2017 roku do grupy dołączył perkusista Artur Żurek.

Nocny Kochanek - koncerty, sklep, YouTube

Nocny Kochanek to zespół, który zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania. Grupa przebywa w trasie niemal bez przerwy od końca września 2017 roku, a bilety na większość koncertów wyprzedają się do ostatniej sztuki. Przekłada się to również na wyniki oglądalności teledysków grupy na oficjalnym kanale Nocnego Kochanka na YouTube, gdzie ich nagrania mają już w sumie prawie 20 mln wyświetleń. Dużą popularnością cieszą się też gadżety z internetowego sklepu zespołu, gdzie fani mogą zaopatrzyć się m.in. w koszulki, płyty, naszywki i wiele innych rzeczy z logo Nocnego Kochanka.

Zdjęcia członków zespołu Nocny Kochanek na scenie i nie tylko możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>

ZOBACZ: PAULINA KRUPIŃSKA Kim jest? Dzieci, wiek, Miss, Facebook