Perfumy są tak samo oryginalne jak kolekcje utalentowanego Belga. Kuszą wonią drzewa sandałowego i przywodzą na myśl wakacyjne podróże. Orientalny zapach z całą pewnością podsunie kilka gotowych pomysłów na letnie eskapady.

Planując je, nie możemy pominąć odpowiedniej garderoby. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, tworzące duet Bizuu, zaprezentowały najnowszą kolekcję na wiosnę–lato 2013. Jest utrzymana w pastelowych barwach, choć nie brakuje w niej odważnych printów, a nawet czerni. Fasony są ewidentnie inspirowane latami 50. i 60. Bizuu to prawdziwy triumf kobiecości w eleganckim wydaniu! Więcej informacji o kolekcji na stronie www.bizuu.pl.

Każda stylizacja potrzebuje jakiejś wisienki na torcie. A gdyby tą  wisienką była perła? Albo cały sznur? Koniecznie marki Apart! Z okazji jubileuszu 30-lecia firma postanowiła ogłosić rok 2013rokiem pereł. W celebrowaniu tej wyjątkowej okazji nie mogło zabraknąć ambasadorki marki – Anji Rubik,która pojawiła się na zdjęciach do najnowszej kampanii. My zachęcamy do obejrzenia pięknych fotografii z udziałem naszej polskiej top modelki i do zapoznania się z tą perłową kolekcją (www.apart.pl).

Zwolenniczki miejskiego luzu nakłaniamy do odwiedzenia Galerii Mokotów i sklepu Jeanstore. Tam właśnie od niedawna można nabyć tańszą linię Łukasza Jemioła – Basic. Ażurowe swetry, dżinsowe spodnie i kurtki, bawełniane sukienki, spokojna paleta kolorystyczna: beże, szarości, sprane granaty i zielenie – to część oferty, którą znajdziemy pod wskazanym adresem.

David Bowie to artysta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. 23 marca w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie została otwarta wystawa „David Bowie Is” poświęcona życiu i twórczości znanego brytyjskiego muzyka i aktora. Eksponaty (ok. 300!) pochodzą z przepastnego archiwum Bowiego. Wśród nich są teksty piosenek, oryginalne kostiumy, w których występował, filmy z koncertów, wideoklipy czy zdjęcia artysty autorstwa Herba Rittsa a także Helmuta Newtona! Warto!