• Żywa sztuka

Elegancja z polotem? Właśnie to oferuje Zaquad – nowa polska marka na rynku. Sama kampania w roli głównej z Renatą Kaczoruk wymagała odwagi – spójrzcie tylko na tę komiksową scenografi ę i kolorowy makijaż modelki! Perełkami w kolekcji są asymetryczne sukienki na jedno ramię czy mój ulubiony, jasnobłękitny kolor na lakierowanej tkaninie przypominającej lateks.


• Na dłużej niż na zawsze…

W.Kruk z okazji Dnia Matki przygotował specjalną kolekcję „Nieskończoność”. Delikatne bransoletki i naszyjniki są subtelne, a symbolizują ogromne uczucie...


• Amerykański sen

Kolejne polskie marki swoje kampanie realizują za oceanem, a konkretnie w najsłoneczniejszym stanie USA – Kalifornii! Podziwiamy klimatyczne zdjęcia dla marek PLNY Lala i Rage Age.


• Jak motyl

Magdalena Frąckowiak przedstawia się nieziemsko w najnowszej sesji pod tytułem „Madame Butterfly” słynnego fotografa polskiego pochodzenia Alexi Lubomirskiego. Patrząc na fotografie, zastanawiam się, czy ta cudowna istota istnieje naprawdę?


• Uwaga, trend!

Polska marka Papillon zasłynęła sukienkami z pianki, które noszą gwiazdy, jak Paulina Sykut-Jeżyna czy Natalia Siwiec. Moje serce skradła zwłaszcza różowa sukienka (dostępna na www.papillon.pl) z połyskującego materiału, doskonale wpisująca się w trend metaliczny.