Prezentacja nowej ramówki TVN to zawsze impreza, na której wprost roi się od gwiazd showbiznesu. Zwłaszcza jesienna konferencja ramówkowa TVN, która zawsze odbywa się w sierpniu, jest wielkim wydarzeniem. Wysoka temperatura za oknem sprawia, że gwiazdy stacji pojawiają się w seksownych letnich stylizacjach, chętnie odsłaniają nogi i dekolty, chwalą się też letnia opalenizną. Tym razem na ramówce TVN pojawiły się gwiazdy, które dopiero co wróciły z urlopu - jak Kinga Rusin czy Małgorzata Rozenek. Nie zabrakło też dawno niewidzianej Agnieszki Woźniak-Starak. Poza tym na konferencji ramówkowej TVN pojawili się Kuba Wojewódzki, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Izabela Janachowska, Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska, a także ekipa nowego serialu "Diagnoza" z Mają Ostaszewską na czele. Kto zachwycił stylizacją? Sprawdź w naszej GALERII!

HOT NEWS: MAGDA GESSLER Zdradza nam, jaki jest jej ideał kobiecego piękna. Mieści się w nim Anja Rubik? [EXCLUSIVE]

Jesienna ramówka TVN pełna będzie programów rozrywkowych. Zobaczymy show "Azja Express 2", w którym udział wzięli m.in. Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg, Tymon Tymański i Zuzanna Bijoch. Program ponownie poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, która na ramówce zjawiła się w czerwonym kombinezonie. Nie zabraknie także kolejnej edycji show "Mam Talent" z Agnieszką Chylińską, Agustinem Egurolą i Małgorzatą Foremniak w roli jurorów. Oczywiście nie ma TVN-u bez jego królowej - Magdy Gessler. "Kuchenne rewolucje" wrócą po wakacyjnej przerwie! Magda Gessler, która ostatnio naraziła się na Instagramie Anji Rubik, pojawiła się na konferencji ramówkowej w iście wakacyjnej stylizacji. Zjawili się też prowadzący poranne "Dzień Dobry TVN". Najlepiej prezentowała się posągowa Kinga Rusin w szmaragdowej długiej kreacji.

Nowe gwiazdy TVN to m.in. Robert Makłowicz,który odszedł z TVP, oraz Maciej Zakościelny, który to po kilku latach przerwy wrócił do stacji. Makłowicz pozował chętnie do zdjęć z Magdą Gessler, a Zakościelny z ekipą serialu "Diagnoza", w którym występuje.

ZOBACZCIE gwiazdy na ramówce TVN jesień 2017>>

Naszą GALERIĘ aktualizujemy na bieżąco!