W 2016 roku pewna era w show-biznesie dobiegła końca. Wszystko za sprawą rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta, którzy tworzyli jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Na naszym rodzimym rynku byliśmy świadkami rozstania wieloletniego małżeństwa Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Dziś miejsce par z wieloletnim stażem, które w ubiegłym roku postanowiły się rozstać, przejmują nowe hot pary!

Hollywood obecnie żyje najnowszą miłością Jennifer Lopez. Wokalistka od jakiegoś czasu spotyka się z Alexem Rodriguezem. Para po raz pierwszy pozowała publicznie w swoim towarzystwie podczas Met Gali 2017. Debiut na tej samej uroczystości zaliczyli również Selena Gomez i The Weeknd, którzy nie odrywali od siebie oczu. Muzycy wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

ZOBACZ: SELENA GOMEZ I THE WEEKEND są parą? W social mediach aż huczy!

Nie tylko wielkie gale odkrywają kolejne branżowe miłości. Idealnym narzędziem, za pomocą którego gwiazdy chwalą się swoimi związkami jest dziś Instagram. To właśnie tam pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia Gigi Hadid i Zayna Malika. Za pomocą Instagrama o swoich związkach informują również młode polskie pary.

ZOBACZ: ZAYN MALILK I GIGI HADID to najgorętsza para w Hollywood. Oni nie odrywają od siebie oczu!

Jedną z nich z pewnością jest najgorętszy romans gwiazd TVN, czyli Karoliny Pisarek (finalistki Top Model) oraz Damiana Kordasa (zwycięzcy MasterChefa). Podobnie jest w przypadku Joanny Jóźwik i Adama Niedźwiedzia,