Oglądaliście dwie najnowsze propozycje telewizji Polsat: show „The Brain. Genialny Umysł” i serial „Niania w wielkim mieście”? Jeśli nie to pora nadrobić zaległości! Jak się bowiem okazuje, oba nowe formaty telewizji, którą zarządza Nina Terentiew, już po pierwszych odcinkach okazały się wielkim frekwencyjnym sukcesem! Jak dużym? Mamy wyniki oglądalności!

ZOBACZ: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCYZebrała w tym roku rekordową sumę! Dużo więcej, niż się spodziewano

Geniusze z show „The Brain. Genialny Umysł” oraz bohaterowie serialu „Niania w wielkim mieście” już zawojowali serca i umysły widzów. Premierowy odcinek show, w którym zwykli ludzie prezentują swoje ponadprzeciętne umiejętności zgromadził przed telewizorami ponad 2,5 mln widzów, natomiast losy Dany w serialu „Niania w wielkim mieście” śledziło ponad 1,7 mln widzów! Dzięki takiemu wynikowi stacja Zygmunta Solorza z wynikiem 15,1% w grupie komercyjnej i 13,2% w 4+ uplasowała się na pozycji lidera wśród wszystkich stacji telewizyjnych w ciągu całego dnia. 

Na czym polega sukces obu produkcji? I co przyciągnęło przez ekrany telewizorów aż tylu widzów?

W pierwszym odcinku „The Brain. Genialny Umysł” poznaliśmy pięć osób o niezwykłych zdolnościach: Tomasza Berkowicza, potrafiącego rozpoznać wszystkie rodzaje tańca tylko ze słuchu; 8-letnią Martynkę, która błyskawicznie potrafi dodawać i odejmować w pamięci, recytując przy tym wierszyk; znającego rozkłady wszystkich autobusów w Warszawie Grzegorza Cieplaka; Macieja „Maskow” Kowalczyka zapamiętującego ponadprzeciętną ilość informacji w ponadprzeciętnie krótkim czasie oraz Nadię będącą żywym dowodem na to, że można przejść laserowy labirynt z zasłoniętymi oczami.

Jurorzy show: Anita Sokołowska, Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski, ekspert Mateusz Gola i publiczność zgromadzona w studio mieli naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie widzowie zdecydowali, że pierwszym polskim Genialnym Umysłem został „człowiek – nawigacja” czyli Grzegorz Cieplak, za co otrzymał m.in. nagrodę pieniężną w wysokości trzydziestu tysięcy złotych.

POLECAMY TEŻ: HORODYŃSKA, SYKUT-JEŻYNA, HYŻY gwiazdy na wiosennej ramówce Polsat Cafe

Nowy serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” to zupełnie inna propozycja stacji. Serial opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Nie mogąc znaleźć zatrudnienia w zawodzie, ima się różnych zajęć. Los rzuca jej jednak koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Co z tego wyniknie? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach.

Jesteście ciekawi, co wydarzy się w kolejnych odcinkach show „The Brain. Genialny Umysł” i serialu „Niania w wielkim mieście”? Koniecznie oglądajcie Polsat!

Kolejny odcinek „The Brain. Genialny Umysł” obejrzycie już za tydzień, we wtorek 14 marca o godzinie 20:05, a kolejne zmagania bohaterów „Niani w wielkim mieście” - zaraz po nim, o 21:35.

Zasiądziecie przed telewizorami dla bohaterów tych dwóch formatów Polsatu?