Ambasadorką marki OBAGI jest Aneta Kręglicka. Dla jedynej Polki, która w 1989 r. sięgnęła po tytuł Miss World, niezwykle ważne jest, aby jej skóra wyglądała młodo i była pełna młodzieńczego blasku. Dlatego do codziennej pielęgnacji wybiera produkty polecane przez dermatologów, takie jak systemy OBAGI.

Jasne strony pielęgnacji

Jasna, o jednolitym kolorycie oraz pozbawiona przebarwień i nieestetycznych plamek skóra, to ideał do którego dążą kobiety na całym świecie. Dlaczego? Taka cera to symbol młodości - sprawia, że wyglądamy świeżo, promiennie. Dlatego w kosmetykach szukamy nie tylko składników, które wygładzą zmarszczki, poprawią jędrność skóry oraz jej elastyczności, ale także tych o właściwościach wyrównujących kolor i likwidujących przebarwienia. Idealny produkt do depigmentacji? Powinien mieć zauważalne, szybkie i wybiórcze działanie rozjaśniające oraz zmniejszać produkcję melaniny, nie powodować niepożądanych działań. Takie właściwości ma Oligopeptyd-68, który wykorzystano w nowych systemach do pielęgnacji OBAGI. Składnik ten działa wielopoziomowo: ujednolica koloryt skóry, powoduje jej rozjaśnienie oraz zmniejsza widoczność plam barwnikowych. 

Sposób na piękno

Tajemnicą skuteczności systemów OBAGI jest komplementarne podejście do pielęgnacji. Każdy z systemów to zestaw kosmetyków opartych o skuteczne substancje aktywne, których synergiczne połączenie i aplikowanie w odpowiedniej kolejności gwarantuje opóźnienie oznak starzenia się skóry, poprawę jej kolorytu, jędrności i elastyczności.

Młodość na dłużej

Delikatne linie i zmarszczki, nierównomierny koloryt oraz utrata blasku przez skórę, to pierwsze oznaki jej starzenia się. Ten proces można spowolnić, stosując odpowiednio dobraną pielęgnację. Marka OBAGI proponuje profesjonalny system do domowej pielęgnacji OBAGI-C Fx, którego głównym składnikiem jest witamina C. Ten silny antyoksydant zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, rozjaśnia skórę, stymuluję syntezę kolagenu oraz ogranicza utratę wody. W dwóch produktach z systemu – serum C-Clarifying i kremie na noc C-Therapy Night Cream wykorzystano innowacyjny Oligopeptyd-68. Dzięki temu skóra odzyskuje młodzieńczy blask i świeżość. System OBAGI-C Fx jest dostępny w 2 konfiguracjach, w zależności od typu skóry: normalnej w kierunku suchej oraz normalnej w kierunku tłustej. 

Czas wstecz!

Z wiekiem zmarszczki stają się głębsze i coraz bardziej utrwalone. Skóra traci elastyczność, a twarz owal. Co zrobić, by upływ czasu nie szkodził naszej urodzie? Postawić na pełną pielęgnację! System Nu-derm marki OBAGI to gama produktów, których stosowanie, zgodne z kolejnością, gwarantuje odnowę komórkową, zmniejszenie widoczności przebarwień i zmarszczek oraz poprawę elastyczności wraz z nawilżeniem skóry. Doskonałe efekty można zauważyć po stosowaniu kremu rozjaśniającego Blend Fx, w którym wykorzystano innowacyjny składnik - Oligopeptyd-68, który spowalnia proces melanogenezy, ujednolica koloryt skóry, rozjaśnia oraz zmniejsza widoczność plam barwnikowych. 

OBAGI Nu-derm jest dostępny w 2 konfiguracjach, w zależności od typu skóry: normalnej w kierunku suchej oraz normalnej w kierunku tłustej. Młodsza skóra jest w zasięgu Twojej ręki!

www.obagi.pl

facebook.com/obagipl

instagram.com/obagimedicalpolska/