Ciężko nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że twarz jest naszą wizytówką. To dlatego coraz więcej osób decyduje się dziś na korzystanie z zabiegów nowoczesnej kosmetologii. Kosmetolodzy stają się pewnego rodzaju specjalistami od wizerunku i pielęgnowania skóry. Aby sprostać wymaganiom wymagających klientów, powstaje coraz więcej nowych miejsc, które oferują innowacyjne sposoby dbania o cerę, w tym kliniki, które są na bieżąco z nowościami w branży i są w stanie zaoferować nowoczesne rozwiązania, które satysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby.

Zabiegi nowoczesnej kosmetologii

Jakie zabiegi nowoczesnej kosmetologii najchętniej wybierają klienci? Wszystkie te, które zapewniają im indywidualne podejście. Dzisiejsi klienci są bardziej świadomi i wymagający - doskonale wiedzą, czego chcą i szukają rozwiązań, które zapewnią im prywatną opiekę specjalistów z branży. Najczęściej chcą uzyskać efekt odmłodzenia skóry, poprawić owal twarzy, ukryć zmęczenie i jednocześnie zrezygnować z wypełniaczy oraz przerysowanego efektu. Świetnie zdają sobie sprawę z tego, że w przyszłości ich skóra podziękuje im za działania, które podejmą już teraz.

Klienci, którzy szukają połączenia indywidualnego podejścia z przygotowanym planem zabiegowym, trafiają często do Kliniki Izabeli Bagińskiej IB SKINSPACE w centrum Warszawy. Klinika oferuje specjalny program BABY FACE stworzony przez jej specjalistów, który skupia się na zagęszczeniu i ujędrnieniu skóry, usunięciu przebarwień, redukcji blizn i wygładzeniu struktury skóry, pracy nad kondycją skóry w strefie oczu oraz stymulowaniu kolagenu. Wszystko po to, aby efekty były widoczne przez wiele lat.

Klienci prowadzeni są przez całą kurację przez jednego specjalistę, który zna skórę i jej reakcje, Są też pod stałą kontrolą i obserwacją postępów w zabiegach samej Izabeli Bagińskiej.

- Cztery lata temu, tworząc pierwsze indywidualne terapie zabiegowe, ukierunkowałam je do Klienta z trudną skórą. Mając świadomość, jak jej stan wpływa na samopoczucie, otwartość na świat, kontakt z ludźmi, znalazłam rozwiązania, które pomogły wielu osobom w walce z zaawansowanymi bliznami, trądzikiem różowatym, hormonalnym, jak również w walce z AZS i innymi egzemami. Uświadamiam, że na stan skóry wpływa stan całego organizmu.

Skupiamy się nie tylko na dobraniu odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej i domowej, ale również na zmianie nawyków czy przebudowaniu schematu stylu życia. W tym momencie odejmuję Klientkom lat. Program BABY FACE podbił serca. To właśnie indywidualne podejście i konkretnie określony cel, do którego dążymy, jest sposobem na sukces w mojej branży - mówi Izabela Bagińska z IB SKINSPACE.

A zadowolonych klientów, którzy korzystają z usług kliniki, nie brakuje. IB SKINSPACE może pochwalić się oceną 4,8 gwiazdki zebraną z niemal 50 opinii w Google.