Oprócz garści rockowych nowinek, w minionych tygodniach pojawiło się też kilka godnych uwagi propozycji dla fanów popowych brzmień. Kto wydaje nowy album, a czyj teledysk zwrócił naszą uwagę w lutym? Sprawdźcie.

Muzyczne nowości miesiąca: Celeste z albumem "Not Your Muse"

Celeste - to artystka, o której będzie jeszcze głośno. Nazywana "starą duszą" i "współczesną Amy Winehouse" wokalistka właśnie prezentuje światu swoją debiutancką płytę "Not Your Muse".

Muzyczne nowości miesiąca: Rita Ora z EP-ką "Bang"

Rita Ora, która wielu fanów ma również w naszym kraju, wydała właśnie nową EP-kę zatytułowaną "Bang". Projekt powstał we współpracy z pochodzącym z Kazachstanu producentem Imanbekiem, a promuje go nowy klip wokalistki:

Muzyczne nowości miesiąca: Nowy album zespołu Foo Fighters

Z pewnością nie można nie zauważyć rockowej premiery ostatnich tygodni, a mianowicie nowej płyty zespołu Foo Fighters "Medicine at Midnight". Album powstał jeszcze zanim pandemia na dobre zawładnęła światem, a jego składzie do miana przeboju z pewnością pretenduje utwór "Cloudspotter".

Muzyczne nowości miesiąca: Nowy singiel Grety Van Fleet

Fanów rockowego brzmienia ucieszył zapewne również nowy singiel od braci Kiszka, czyli zespołu Greta Van Fleet. Utwór nie doczekał się jeszcze wideoklipu, ale dźwiękami można raczyć się klikając w poniższy link. Nowy album zespołu ukaże się 16 kwietnia nakładem wytwórni Universal Music.

Muzyczne nowości miesiąca: Pink z córką w teledysku

Pink bez wątpienia nadal utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych wokalistek na świecie. Alicia Moore tym razem do swojej bogatej dyskografii postanowiła dołączyć utwór, który nagrała ze swoją córką, Willow.

Poprzedni rok był dla nas prawdziwym rollercoasterem emocji. Był przepełniony strachem, smutkiem i samotnością, ale był także pełen ciszy, refleksji i nauki. Willow i ja znalazłyśmy ukojenie w tworzeniu muzyki i prezentujemy ten numer z nadzieją, że Wam również pomoże przetrwać ten ciężki okres" - powiedziała o "Cover Me In Sunshine" Pink w swoich social mediach.

Muzyczne nowości miesiąca: Niezwykły teledysk Kasi Lins

Kasia Lins nie przestaje nas zaskakiwać. Jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia w Polsce raczy nas kolejnym, pełnym intrygujących wizji teledyskiem, w którym występuje... jej mama! W najnowszym wideoklipie "Morze Czerwone" wykorzystała zasady ceremonii żałobnej. Tekst "Morza Czerwonego" idealnie komponuje się z nakręconym prawie w jednym ujęciu klipem.