Kim jest nowy partner Edyty Herbuś? W końcu poznaliśmy odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu nurtowało wielu fanów tancerki i aktorki. Po kilku miesiącach Herbuś przerwała milczenie i potwierdziła, że spotyka się z Piotrem Bukowieckim. Nazwisko nowego chłopaka celebrytki wydaje się wam znajome? Nic dziwnego, bowiem mężczyzna miał już okazję zaistnieć na łamach kolorowych magazynów jako ojciec córki Doroty Gardias, czyli urodzonej w 2013 roku Hanny.

ZOBACZ: MBROTHER NIE ŻYJE Polski DJ miał 37 lat. Jaka była przyczyna jego śmierci?

Kim jest Piotr Bukowiecki?

Edyta Herbuś poznała Piotra Bukowieckiego na spotkaniu biznesowym po rozpadzie swojego związku z Mariuszem Trelińskim. Co ciekawe, ojciec dziecka Doroty Gardias na początku nie przypadł aktorce do gustu. Ich relacja obecnie jest jednak podobno już na tyle poważna, że para rozważa już wspólne mieszkanie.

- Podobno wiosną Edyta i Piotr chcą razem zamieszkać. Powoli szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić razem z dzieciakami - wyznała znajoma Edyty Herbuś na łamach Party.

O tym, że Edyta Herbuś jest zakochana w Piotrze Bukowieckim zaczęło się mówić głośni po tym, gdy celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziewczynką, w której internauci rozpoznali córkę Bukowieckiego z jego związku z Karoliną Rosińską, Vivian. Edyta Herbuś opatrzyła fotografię wymownym, usuniętym już hasztagiem #macoszka.

Co jeszcze wiemy o Piotrze Bukowieckim? Nowy partner aktorki to producent telewizyjny związany z firmą Rochstar Events, który pracował przy takich programach jak "The Voice of Poland" i "Pierwsza randka".