Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program w TVN Style. W 2018 roku na antenie stacji pojawi się show, w którym gwiazda pomoże Polkom przejść radykalną metamorfozę, również za sprawą zabiegów medycyny estetycznej i operacji plastycznych. Celebrytka zdaje się być niezwykle podekscytowana swoim najnowszym projektem.

- Nowy program dla TVN Style jest zwieńczeniem moich marzeń. Warto zobaczyć te oszałamiające metamorfozy. Można osiągnąć wszystko, wystarczy odrobina samodyscypliny, czyjaś pomoc i niestety pieniądze. Ale to leży już po naszej stronie - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan w Fakcie.

ZOBACZ: JESSICA MERCEDES przejdzie operację plastyczną! Co sobie poprawia blogerka?

Nowy program Małgorzaty Rozenek w TVN Style

Czy nowy program Małgorzaty Rozenek zdobędzie sympatię telewidzów? O tym przekonamy się już za kilka miesięcy. Biorąc jednak pod uwagę popularność takich programów jak "Chcę być piękna" czy "Łabędziem być", gwiazda może liczyć na kolejny spektakularny sukces i więcej niż jeden sezon produkcji. Jedno jest pewne jednak już teraz - żona Radosława Majdana za sprawą "Iron Majdan" i programowi o upiększaniu będzie absolutną gwiazdą wiosennej ramówki TVN i i TVN Style.

Będziecie oglądać program Małgorzaty Rozenek o metamorfozach Polek?

SPRAWDŹ TEŻ: "IRON MAJDAN" Kiedy i o czym nowy program Majdanów? Znamy szczegóły!