Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzają w końcu, o czym jest ich nowy program, który do tej pory był jedynie tajemniczo nazywany przez nich mianem "sekretnego projektu". W czasie weekendowej wizyty państwa Majdanów w studiu "Dzień Dobry TVN" Magda Mołek i Marcin Meller zapytali najpopularniejszą parę polskiego show-biznesu, na czym polega ich pierwsza wspólna produkcja i kiedy możemy się spodziewać jej premiery w telewizji. Czego się dowiedzieliśmy? Potwierdziły się przypuszczenia, że program Małgosi Rozenek i Radka Majdana będzie związany z dalekimi podróżami. Para zdradziła, że w trakcie nagrań odwiedzi aż pięć kontynentów, gdzie będzie wykonywać wiele różnych zadań.

- Zgłębiamy granice swoich możliwości. [...] To jest taki program, który wymaga od nas bardzo wiele zaangażowania i pokazuje nas z takiej strony dosyć prywatnej i hardcorowej - powiedziała prowadząca "Projekt Lady 2".

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK odpowiada na hejt Manueli Gretkowskiej na temat sesji w Dubaju. Cięta riposta! Mamy treść!

Program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - kiedy w TV?

O wspólnym programie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaczęło się mówić tuż po tym, gdy sympatyczna para odpadła z programu "Azja Express". Stacja TVN bowiem szybko zauważyła, że wiele osób oglądało program głównie ze względu na Majdanów. Były piłkarz dość ogólnie stwierdził, że jest to dla nich nie tylko wielka przygoda, ale także wyzwanie. Jego żona wyznała nawet, że podczas nagrywania każdego odcinka przychodzi taki kryzysowy moment, gdy ma "totalne załamanie nerwowe". Małgorzata Rozenek zdradziła także, że nagranie jednego odcinka zajmuje im około tygodnia. Kiedy możemy się spodziewać premiery show Majdanów? Prezenterka powiedziała, że emisja programu najprawdopodobniej rozpocznie się na wiosnę 2018 roku.

Czekacie na nowy program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

SPRAWDŹ TEŻ: CHODAKOWSKA, KULCZYK, RADWAŃSKA na liście 50 najbogatszych Polek 2017. Jaki mają majątek?