Program "Masterchef" jest obecny na antenie TVN od 2012 roku. Program osiągnął sukces komercyjny i pomimo spadającej oglądalności nadal jest liderem swojego pasma. Pierwszą edycję programu oglądało średnio 3,5 milina widzów, natomiast trzecią edycję oglądało niespełna 2,8 miliona.

TVN po sukcesie "Małych Gigantów" postanowił zainwestować w kolejny talent show dla dzieci. Tym razem nikt nie będzie śpiewać, ani tańczyć. Tym razem dzieciaki powalczą o tytuł... Masterchefa! Młodzi uczestnicy będą ze sobą rywalizować przygotowując różne potrawy i wykonując zadania związane z kulinariami.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl w reality-show wystąpią dzieci w wieku 8-13 lat. Program do tej pory nadawano w 19 krajach, m.in w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Izraelu i Francji.

Stacja zaplanowała cztery precastingi, podczas których poszukiwać będzie dzieci chcących wystąpić w programie. Odbędą się one: 22 listopada br. w Krakowie, 27 listopada w Gdańsku, 29 listopada w Warszawie oraz 1 grudnia w Poznaniu. Zgłosić się można też, przesyłając na adres junior@tvn.pl ankietę, dostępną na stronie masterchef.tvn.pl.

Nazwiska jurorów nie są jeszcze znane. Myślicie, że Magda Gessler jest dobrą kandydatką na jurorkę w programie dla dzieci? Może macie już swoich faworytów?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler - Oczarowana... Rafałem Maślakiem!