„Każda Koszula Pomaga” to akcja, w ramach której część dochodu ze sprzedaży każdej koszuli marki James Button przekazywane jest na konto budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie realizowanej przez fundację Omenaa Foundation. W kolekcji marki znajduje się ponad 50 różnych modeli. Są to zarówno klasyczne, męskie koszule, jak i damskie modele, które doskonale wpisują się w aktualne trendy.

Inicjatorką akcji „Każda Koszula Pomaga” jest popularna pogodynka TVN Omenaa Mensah, która tym razem do współpracy zaprosiła młody start-up produkujący koszule. W nagłośnieniu tego charytatywnego projektu pomogły gwiazdy oraz wpływowi  influenserzy, którzy wzięli udział w sesji promującej akcję. W sesji promującej przedsięwzięcie, oprócz Omeny i jej córki Vanessy, udział wzięły także Katarzyna Glinka, Paula Jagodzińska, Dominika Kunicka oraz Michał Będźmirowski (Modny Tata). W poniedziałek wieczorem na wydarzeniu promujący akcję pojawiło zaś wcale nie mniej gwiazd.

ZOBACZ: ODETA MORO I KONRAD KOMORNICKI o swoim związku: "To nie była miłość jak grom z jasnego nieba. Raczej miłość od "drugiego spojrzenia."

Na 50. piętrze apartamentowca Złota 44 pojawili się m.in. Odeta Moro, Dorota Gardias, Joanna Jarmołowicz, Bartosz Jędrzejak, Katarzyna Krupa, Lidia Kalita, Anna Samusionek, Rafał Bryndal, Radosław Mróz oraz Jakub Kucner, czyli Mister Polski 2017. Było to jego pierwsze publiczne wyjście po wygraniu męskiego konkursu piękności.

Która z gwiazd wyglądała najlepiej? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie wczorajsze stylizacje gwiazd ;-)