Odeta Moro w programie "Domy Gwiazd" Omeny Mensah uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała swoje mieszkanie. Trzeba przyznać, że te wnętrza robią naprawdę duże wrażenie. Dziennikarka i prezenterka przez jakiś czas związana była m.in. z Telewizją Polską. Prowadziła tam programy Kawa czy Herbata? oraz Pytanie na Śniadanie. Od 2015 r. można zobaczyć ją na antenie TVN Meteo, gdzie prowadzi Apetyt na Zdrowie oraz Studio Active

W 2014 r. było głośno o jej rozwodzie z dziennikarzem Michałem Figurskim po 12 latach małżeństwa. W wywiadzie udzielonym Gali zwierzyła się wtedy, że w trakcie związku czuła się jak kelnerka na bankiecie życia męża.

Po rozstaniu początkowo byłam przerażona. Myślałam sobie: „Jestem znowu w tym samym momencie, w którym byłam 12 lat temu.  Co ja teraz zrobię?”. Ale dałam radę. Michał jest bardzo towarzyski. Cały czas podtrzymywał kontakty z różnymi ludźmi: z rodziną, przyjaciółmi,  bliższymi i dalszymi znajomymi. A ja zawsze byłam raczej… „kelnerką na bankiecie jego życia”. Tak jak każda kobieta, która chce dobrze prowadzić dom. Może nawet perfekcyjnie.  To określenie: kelnerka na bankiecie życia, moje przyjaciółki i bliskie mi koleżanki uznały za adekwatne - mówiła nam wtedy Odeta.

Jednak rozstanie nie oznaczało, że Michał Figurski i jego była żona zerwali kontakty. W kryzysowym momencie, gdy rok temu jej były mąż doznał wylewu, dziennikarka wspierała go jak mogła. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Odeta Moro: Michał jest w związku z inną kobietą, ale ja jestem matką jego dziecka

Aktualnie Odetę Moromamy okazję podziwiać w kolejnym sezonie programu "Agent Gwiazdy". W programie pozostało już tylko sześciu uczestników. Jej udział w show był nie lada zaskoczeniem. Czy to właśnie Odeta Moro jest Agentem? Dowiemy się już niebawem.

ZOBACZ: AGENT GWIAZDY 2 Znamy już całą listę uczestników!

W programie Domy GwiazdOmeny Mensah dziennikarka pokazała swoje mieszkania. Musimy przyznać, że te wnętrza robią wrażenie: są przestronne, urządzone bardzo stylowo (nie brakuje elementów kojarzących się ze stylem retro), dominuje kolorystyka jasna: beże oraz biel. Co ciekawe, w łazience znajduje się... maszyna do szycia, która służy za półkę.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wygląda mieszkanie Odety Moro.