Odeta Moro w zaawansowanej ciąży eksponuje swój brzuszek na okładce jednego z magazynów wnętrzarskich. Dziennikarka, która w zeszłym roku wcieliła się w rolę tytułowego agenta w drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy", opowiedziała szczerze o wielkich zmianach, które zaszły w jej życiu prywatnym po rozstaniu z Michałem Figurskim. Gwiazda jest obecnie w związku z Konradem Komornickim. Już w sierpniu na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko. Odeta potwierdziła plotki o tym, że spodziewa się chłopca oraz zdradziła już, jakie będzie nosił imię. Okazuje się, udział w jego wyborze miała też jej córka Sonia.

Lew - tak będzie miał na imię synek Odety Moro i Kondrada Komornickiego - czytamy w miesięczniku "Weranda".

Odeta Moro - kiedy urodzi syna?

Odeta Moro ujawniła swój termin porodu. Okazuje się, że syn dziennikarki przyjdzie na świat już w sierpniu. Co ciekawe, gwiazda już teraz myśli o kolejnym dziecku. Co mówi o rewolucyjnych zmianach w swoim życiu po rozstaniu z Michałem Figurskim?

- Odcinam wszystko grubą kreską. Mam luz. Życie jest zbyt krótkie na oglądanie się za siebie. Trzeba iść do przodu, nie wolno tracić zbyt dużo energii na rozmyślania "co by było, gdyby...". Zamknęłam etap związku z Michałem Figurskim, żyję tu i teraz i robię "drugie okrążenie". Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, dom pełen dzieci. Mam spokój zawodowy i emocjonalny. Dojrzałam. Nie wykluczam, że po urodzenia syna będę chciała mieć jeszcze jedno dziecko. Uświadomiłam to sobie przez ciężką chorobę Michała. Inaczej spojrzałam na życie - zwierza się w wywiadzie.

Odeta Moro zdradziła też, czy po narodzinach syna ma zamiar zrobić sobie dłuższy urlop macierzyński, czy raczej wrócić do aktywności zawodowej w ekspresowym tempie, tak jak wiele młodych mam w gronie gwiazd mediów i celebrytek.

- Macierzyństwo jest piękne, ale potrafi też dać w kość, a ja nie jestem supermatką. Nasze życie zmieni się w sierpniu. Na początku z pewnością będę w stu procentach oddana dziecku. Potem chciałabym szybko wrócić do pracy - ujawnia w rozmowie dla "Werandy".

Zobacz zdjęcia Odety Moro w ciąży w GALERII >>