Odeta Moro właśnie po raz drugi została mamą! Dziennikarka TVP oraz gwiazda show "Agent Gwiazdy 2" przywitała na świecie synka, którego ojcem jest jej życiowy partner, Konrad Komornicki. Synek pary przyszedł na świat w piątek, o czym Odeta dopiero teraz poinformowała na swoim Instagramie. Odeta Moro ma za sobą swój drugi poród. Dziennikarka ma już córkę Sonię z małżeństwa z Michałem Figurskim.

Odeta Moro urodziła!

Odeta Moro kilkanaście miesięcy temu związała się z Konradem Komornickim, który wcześniej przez jakiś czas był partnerem życiowym Anny Popek. Mimo że para rozstawała się w dość nieprzyjemniej atmosferze, to jednak Odeta postanowiła dać szansę biznesmenowi i spróbowała ułożyć sobie z nim życie. Jak się okazuje, próba to okazała się na tyle udana, że para może się cieszyć swoim pierwszym wspólnym dzieckiem. Jak dali mu na imię?

Odeta Moro - płeć i imię dziecka

Odeta Moro już jakiś czas temu na łamach magazynu Gala wyznała, że wybrała imię dla swojego dziecka. Jej synek otrzyma imię Lew. Rodzicom maluszka serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać ich wspólnych zdjęć!

Pierwsze zdjęcie Odety Moro z dzieckiem oraz fotografie z ostatnich publicznych wyjść dziennikarki znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAGDA MOŁEK chwali się figurą po porodzie. Wygląda kwitnąco! FOTO