Cały świat opłakuje Camerona Boyce'a. Nagła śmierć młodego aktora była szokiem nie tylko dla jego fanów, ale także członków najbliższej rodziny. Parę dni po tragedii, ojciec gwiazdora Disney Channel postanowił podzielić się z internautami ostatnim zdjęciem swojego syna. Widzimy na nim wciąż pełnego życia młodego chłopaka, który siedzi przy stoliku w restauracji na świeżym powietrzu. Z towarzyszącego fotografii wpisu dowiadujemy się, że została ona wykonana zaledwie kilka godzin przed niespodziewaną śmiercią 20-latka we śnie w nocy z 6 na 7 lipca.

- Mój syn. Zaledwie kilka godzin przed tym, jak został wyrwany z naszego życia. Strasznie za nim tęsknię. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie poczuje takiej agonii, którą ja teraz czuję, ale wiem, że nikt nie jest odporny na taką tragedię. Fala miłości i wsparcia, którą stale otrzymujemy jest piękna, doceniamy to. Dziękujemy, że pomagacie nam przejść przez tą najgorszą z możliwych sytuacji - napisał Victor Boyce.

Ostatnie zdjęcie Camerona Boyce'a

Pod postem ojca Camerona Boyce'a momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami. Wielu fanów wspomina tam także swoje najpiękniejsze wspomnienia z młodym aktorem. 

Ostatnie zdjęcie Camerona Boyce'a możecie obejrzeć poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: CAMERON BOYCE - na co zmarł? Rodzina ujawniła przyczynę śmierci 20-latka