Ola Jordan nową jurorką "Tańca z Gwiazdami"! Kim jest? Jordan to profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia, znana z brytyjskiej edycji programu “Taniec z gwiazdami”, w której występowała aż przez 10 lat! W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrisem Hollinsem Jordan zdobyła Kryształową Kulę. Od 2 marca to właśnie Ola będzie nową jurorką w 8. edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie. W programie będzie dużo niespodzianek, a stacja liczy, że 8. edycja show będzie wielkim hitem. Czy obecność Oli Jordan w tym pomoże? Sprawdźcie, co wiemy o nowej seksownej jurorce "Tańca z Gwiazdami"!

Ola Jordan - kim jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?

Ola Jordan do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża, Anglika Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym i od 18 lat tworzą szczęśliwą parę - zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Ola i James byli jedną z najgorętszych par tanecznych występujących w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. W 2010 roku byli jurorami programu „Dancing on Wheels”, w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. Gdziekolwiek Ola Jordan się pojawia w Wielkiej Brytanii, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy ustawiają się do niej w kolejce po zdjęcia i autografy.

Ola Jordan będzie nową jurorką w "Tańcu z Gwiazdami". Jak zareagowała na propozycję telewizji Polsat? Co jest dla niej najważniejsze w tańcu? Na te pytania Jordan odpowiedziała zaraz po oficjalnym powołaniu na jurorkę 8. edycji tanecznego show:

To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury (śmiech:-), bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie!”

Ola Jordan - wiek, wzrost, osiągnięcia zawodowe

Ola Jordan ma 36 lat i 160 cm wzrostu. Nauczycielką tańca Jordan była Iwona Pavlovic. W 1999 roku Jordan wygrała Poland's Open Championships. Nowa gwiazda stacji Polsat napisała też książkę autobiograficzną (okładka w GALERII). Jordan w "Tańcu z Gwiazdami" zastąpi Beatę Tyszkiewicz. Jak poradzi sobie w nowej roli? O tym przekonamy się na antenie Polsatu już 2 marca.