Ola Jordan i jej mąż James udzielili wywiadu dla magazynu "Hello!", w którym opowiedzieli o pierwszych tygodniach wychowywania swojej córeczki. Dziewczynka przyszła na świat 27 lutego, dzięki metodzie in vitro. Wcześniej para trzy lata starała się o wymarzone dziecko, niestety bezskutecznie. - To było niesamowite i przytłaczające jednocześnie. Chcieliśmy tego od tak dawna. Mieliśmy cudowne życie, ale dziecko sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwsi niż kiedykolwiek - wyznała Ola w rozmowie z magazynem.

- Jest to tym bardziej wyjątkowe, że nigdy nie przypuszczaliśmy, że tak się stanie. Nasze trofea i wyróżnienia są nieistotne. To najlepszy moment w naszym życiu, bez cienia wątpliwości. Ola dała mi najcenniejszy dar. Całkowicie zmieniłem sposób, w jaki postrzegam świat - wtórował jej mąż.

Imię córki Oli Jordan

Córka Jamesa i Oli Jordanów ma na imię Ella. Para pokazała pierwsze zdjęcie dziewczynki w ekskluzywnej sesji dla Hello! - Nie mieliśmy dla niej imienia przez pierwszy tydzień - była tylko Baby, naszą małą małpeczką. Ella przyszła na świat zaledwie dwa tygodnie przed tym, jak ojciec Jamesa trafił do szpitala i walczył o życie. Tancerz w wywiadzie wyraził wdzięczność dla brytyjskiego systemu opieki zdrowotnej, dzięki któremu życie jego ojca zostało ocalone, a on sam mógł zostać tatą.

Para podziękowała również fanom, którzy wspierali ich cały czas, odkąd wyznali że mają trudności z założeniem rodziny i wyraziła wsparcie dla osób, zmagających się z podobnym problemem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meet our little Princess in @hellomag out tomorrow! See the Link in my bio

Post udostępniony przez ola jordan (@olajordan) Mar 29, 2020 o 11:29 PDT