Ola Jordan zdradziła płeć dziecka! Tancerka wraz z swoim mężem Jamsem Jordanem z niecierpliwością oczekuje narodzin pierwszego dziecka. O swojej ciąży 37-latka poinformowała fanów na początku września. Z tego powodu, Jordan zrezygnowała z roli jurorki w jubileuszowej, 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz, w rozmowie z brytyjskim magazynem "Hello", Ola Jordan zdradziła szczegóły dotyczące swojej ciąży oraz wyznała, jakiej płci będzie jej pierwsze dziecko. O tym, czy gwiazda parkietu urodzi dziewczynkę czy chłopca, dowiecie się poniżej.

Ola Jordan urodzi córeczkę

Ola Jordan na łamach brytyjskiego pisma "Hello" ujawniła, że wraz ze swoim mężem spodziewają się narodzin córki. W rozmowie z magazynem zdradziła również, że jej pierwszej dziecko zostało poczęte metodą in vitro. Przyszli rodzice powiedzieli w wywiadzie, że ich córeczka przyjdzie na świat w marcu 2020. Ogłoszenie wesołej nowiny nie było przypadkowe. Para stwierdziła, że poznanie płci ich pierwszego dziecka będzie najlepszym prezentem pod choinkę. 

Od początku chcieliśmy znać płeć dziecka i myślę, że Boże Narodzenie to najlepszy czas, żeby się o tym przekonać - zdradziła Ola Jordan w magazynie "Hello".

Informację o płci swojego pierwszego dziecka, Ola Jordan i jej mąż James, zostawili na sam koniec wywiadu. Para otworzyła ogromne pudło, w którym ukryty był balon. Niebieski oznaczał, że na świat przyjdzie chłopczyk, zaś różowy symbolizował dziewczynkę. 

Zdjęcia Oli Jordan i jej męża, Jamesa dla brytyjskiego magazynu "Hello" znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Radosław Majdan ogłosił, że zostanie ojcem [WIDEO] 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan) Gru 15, 2019 o 8:48 PST